امروز : جمعه ۲۷ دی ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۴/۰۴٫۱۳ ۱۵:۴۶ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

گزارشی از فعالیت موسسه خیریه امام کاظم(ع) اراک؛
نیازمندی، داغ دردی بر پیشانی فقر است

وقتی در این روزهای گرم پس از ساعتها روزه داری کنار سفره افطار می نشینیم خوب است یاد دیگرانی بیفتیم که زیر پوست همین شهر و زیر همین آسمان نفس می‌کشند اما…

اراک امروز وقتی در این روزهای گرم پس از ساعتها روزه داری کنار سفره افطار می نشینیم خوب است یاد دیگرانی بیافتیم که زیر پوست همین شهر و زیر همین آسمان نفس می‌کشند اما نیازمند غذایی حداقلی که گرسنگی خود را رفع کنند و یا لباس دست دومی که پوشش سرما و گرمایشان باشد.

 

آنچه می‌بینید تصاویری است از حضور چند ساعته خبرنگار اراک امروز در موسسه خیریه امام کاظم(ع) اراک؛ گزارشی که در ایام هفته اکرام و اطعام یتیمان و نیازمندان تهیه شده تا به تصویر بکشد کسانی را که نیازمند قدری توجه هستند تا شکم گرسنه سر به بالین نگذارند.

 

همچنین خواسته ایم جوانمردی و خیرخواهی مردمانی را روایت کنیم که با دلهای دریایی و همت پایان ناپذیر سالهاست که دست افتادگان را می گیرند، نه به پشتوانه توانایی مالی بلکه با اراده و توکلشان.

 

موسسه خیریه امام کاظم(ع) واقع در منزل مسکونی آقای علی اکبر کاظمی در کوی رودکی اراک سالهاست گره دردمندان این شهر را باز می کند. اگر سری به زیر زمین این خانه بزنید از مواد غذایی گرفته تا لباس، لوازم التحریر و حتی اسباب بازی دست دوم را مشاهده می کنید که توسط خیرین جمع آوری شده تا در اختیار محرومان شهر قرار گیرد.

 

  انتهای پیام/س

برچسب ها:
دیدگاه بینندگان
ارسال دیدگاه

پاسخ دهید

Advertisment
Advertisment
Advertisment
Advertisment
salamup.ir