امروز : چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۴/۰۴٫۱۵ ۱۷:۱۱ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان


۱۰ هكتار از گندم زارهاي اراک سوخت

مصطفي ويسمه اي فرمانده انتظامي شهرستان اراك گفت: روز گذشته ده هكتار از گندم زارهاي يكي از روستاهاي شهر اراك بر اثر آتش سوزي سوخت.

اراک امروز- به گزارش پايگاه خبري پليس ، سرهنگ مصطفي ويسمه اي”فرمانده انتظامي شهرستان اراك در توضيح اين خبرگفت: طي تماس تلفني يكي از شهروندان با مركز فوريت هاي پليسي ۱۱۰ درخصوص آتش سوزي مزارع گندم در اطراف يكي از روستاهاي شهر اراك، مأموران پليس براي بررسي موضوع به محل حادثه اعزام شدند.


وي در ادامه بيان داشت: با حضور پليس در محل آتش سوزي دو نفر از مالكان گندم زار به مأموران مراجعه كردند و اعلام داشتند گندم زار به دليل نامعلومي دچار حريق شده است و به فرد يا افراد خاصي نيز مظنون نيستند.


ويسمه اي اظهار داشت: در اين آتش سوزي گسترده حدود ده هكتار از گندم زارها  دچار حريق شده بود كه با كمك عوامل آتش نشاني و نيروهاي مردمي آتش سوزي كنترل و خاموش شد كه اين حادثه خوشبختانه حادثه جاني در برنداشته است.


اين مقام انتظامي در پايان گفت: علت اين آتش سوزي توسط كارشناسان و عوامل آتش نشاني درحال بررسي است و از شهروندان به ويژه رانندگاني كه از مسيرهاي اطراف مزارع عبور مي كنند خواست كه به نكات ايمني توجه كنند و از روشن كردن آتش يا انداختن فيلتر سيگار از شيشه ي خودرو به بيرون جداٌ خودداري كنند تا شاهد چنين حوادثي با اين وسعت نباشيم.

انتهای پیام/س

برچسب ها:
دیدگاه بینندگان
  • admin

    تاریخ : ۱۶ تیر, ۱۳۹۴

    چالبه خبر خوبی بود چالبه خبر خوبی بود چالبه خبر خوبی بود


    ارسال پاسخ

ارسال دیدگاه

پاسخ دهید

Advertisment
Advertisment
Advertisment
Advertisment
salamup.ir