امروز : سه شنبه ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۱٫۱۰ ۰۹:۱۰ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان


استعلام مبلغ خلافی خودرو از طریق سامانه های پیامکی پلیس راهور

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان گیلان گفت: شهروندان می توانند خلافی خودرو و نمره منفی خود را از طریق سامانه پیامکی استعلام کنند.

اراک امروز؛ به نقل از واحد اطلاع رسانی پلیس، سرهنگ تیمور شهیدی مقدم گفت: راهنمایی و رانندگی نسبت به ایجاد سایت راهور ۱۲۰ و سامانه پیامکی ۱۱۰۱۲۰۲۰۲۰ برای دسترسی آسان و بدون واسطه هموطنان به سیستم خلافی و نمرات منفی اقدام کرده است.

 

وی افزود: با ایجاد این سامانه زمینه برای دسترسی مستقیم و بدون واسطه به جای مراجعه حضوری هموطنان به مراکز پلیس و پلیس +۱۰ ایجاد شده تا مردم بتوانند نسبت به پرداخت خلافی خودروی خود به صورت کلی و یا به صورت موردی، اقدام کنند.


وی ادامه داد: استفاده از این روش موجب می شود که با پرداخت موردی خلافی، از بالا رفتن مبلغ خلافی و رسیدن به مبلغ ۱۰ میلیون ریال که موجب ایجاد شکایت در سیستم می شود، جلوگیری به عمل آید.


سرهنگ شهیدی تصریح کرد: با این روش مالکان می توانند در فرصت های باقی مانده از دو برابر شدن جرایم خود جلوگیری کنند.


وی تاکید کرد: با ایجاد سامانه پیامکی ۱۱۰۱۲۰۲۰۲۰ هموطنان می توانند با ارسال شماره گواهینامه رایانه ای خود به شماره پیامک فوق، از میزان نمره منفی خود اطلاع و نیز با ارسال شماره vin پشت کارت خودروی خود به شماره پیامک یادشده، از مبلغ خلافی خودرو مطلع و چنانچه پس از شماره vin علامت ستاره را درج کنند، مبلغ خلافی همراه با شناسه قبض و شناسه پرداخت را دریافت می دارند.


سرهنگ شهیدی به تمامی رانندگان توصیه کرد چنانچه تاکنون موفق به تعویض گواهینامه و اخذ گواهینامه رایانه ای نشده اند، نسبت به تعویض گواهینامه رانندگی خود اقدام کنند.

انتهای پیام /
برچسب ها:
دیدگاه بینندگان
  ارسال دیدگاه

  پاسخ دهید

  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  salamup.ir