امروز : دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۲٫۰۸ ۰۹:۵۴ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک:
بیمارستان های فرسوده و کمبود تخت بستری دو چالش حوزه سلامت اراک

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: وجود بیمارستان های فرسوده و کمبود تخت بستری دو چالش حوزه سلامت در مرکز استان مرکزی است.

اراک امروز؛ حسن طاهر احمدی رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک در برنامه خبر شبکه آفتاب با بیان اینکه بیمارستان های بزرگ اراک فرسوده هستند گفت: سه بیمارستان بزرگ ولیعصر(عج)، امیرکبیر و طالقانی قدمت ۵۰ تا ۷۰ ساله دارند.

 00111

طاهر احمدی با اشاره به اینکه فرسوده بودن بیمارستان ها سبب شده امکان خدمات رسانی مطلوب را به مراجعه کنندگان نداشته باشیم اظهار کرد: برای خدمت رسانی مطلوب به مراجعه کنندگان بایستی بیمارستان ها نوسازی شوند.

 

وی کمبود تخت های بستری در اراک را یکی دیگر از چالش های حوزه سلامت در این شهرستان عنوان کرد و افزود:در برخی از مواقع برای پاسخ به نیاز مراجعه کنندگان مجبور به قرار دادن تخت در راهروها می شویم که این امر در شان مردم اراک و استان مرکزی نیست.

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک با اشاره به احداث ساختمان جدید بیمارستان ولی عصر(عج) گفت: فاز اول این پروژه که اسکلت بندی ۱۳ طبقه است تا دو ماه آینده به اتمام خواهد رسید.

 

وی با بیان اینکه فاز دوم که سفت کاری و نازک کاری است حدودا ۱۳۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد افزود: انشاالله در تیرماه مناقصه فاز دوم این پروژه برگزار خواهد شد.
 

طاهر احمدی بیان کرد: امیدواریم با راه اندازی ساختمان جدید بیمارستان ولیعصر(عج) بتوانیم بخشی از چالش های حوزه سلامت اراک را کاهش دهیم.
 

سهل انگاری پزشك بیمارستان قدس اراك شایعه بود

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک  گفت:در خصوص مطلبی که درخصوص انسداد روده یكی از بیماران بیمارستان قدس ناشی از سهل انگاری پزشكان که در فضای مجازی منتشر شده بود بررسی انجام شد مشخص شد این مطلب شایعه ای بیش نبود.
 

وی ادامه داد: این بیمار برای عمل آپاندیسیت به بیمارستان قدس اراك مراجعه كرده بود که روز گذشته نیز این عمل با موفقیت انجام شده است.
 

طاهر احمدی خاطر نشان کرد: در تماسی که با مادر بیمار داشتیم اعلام کردند که این قضیه شایعه بوده و حال فرزندش خوب است.
 

انتهای پیام/

برچسب ها:
دیدگاه بینندگان
  ارسال دیدگاه

  پاسخ دهید

  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  salamup.ir