امروز : سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۵٫۱۰ ۰۸:۵۲ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

بعد از چندین مورد حادثه رانندگی
جاده داود آباد– اراک بهسازی می شود

رئیس اداره راه وشهرسازی شهرستان اراک گفت: عملیات بهسازی محور داودآباد – اراک با همکاری شهرداری داودآباد انجام می شود.

حسین فراهانی پور رئیس  اداره  راه و شهرسازی شهرستان اراک در گفتگو با اراک امروز گفت: در بازدید که از محور اراک-فرمهین با محوریت بررسی وضعیت جاده شهر داوود آباد با حضور کریمی نماینده مردم اراک،کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل راه و شهرسازی استان مرکزی و جمعی از مسئولان شهر داوودآباد صورت پذیرفت بهسازی جاده مزبور در دستور کار قرار گرفت.

11

فراهانی پور اظهار کرد: در این بازدید مقرر شد با همکاری شهرداری شهر داوودآباد درخصوص حذف نقاط پرخطر این جاده (حدفاصل  شهر داوودآباد –دوراهی اراک فرمهین) اقدامات لازم از قبیل احداث واریانت صورت پذیرفته و همچنین در بخشی از  محور مذکور، عملیات زیرسازی و روکش آسفالت اجرا شود.

وی ادامه داد: شهر داوودآباد با ۵۲۰۰ نفر جمعیت در ۳۲ کیلومتری شمال اراک واقع و راه دسترسی آن از کیلومتر ۱۶ محور اراک –فرمهین منشعب می شودد.

عملیات بهسازی وآسفالت راه دسترسی به امامزاده روستای هزاوه کلید خورد

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان اراک با اعلام خبر فوق افزود: با توجه به اهمیت بقاع متبرکه واماکن تاریخی این روستا و همچنین حجم تردد  در این محور ،عرض کم وخطر ناک بودن بخشهایی از این محوروآسیب دیدگی بخشهایی از روکش آسفالت دربارشهای زمستانه وبهاره،  عملیات بهسازی وآسفالت  ۵/۱ کیلومترازاین محور در دستور کار اداره  راه وشهرسازی شهرستان اراک قرار گرفت.

10 (2)

وی ادامه داد: عملیات بهسازی و آسفالت این محور کوهستانی به طول ۱٫۵ کیلومتر ، عرض ۸ متر و ضخامت ۷ سانتیمتر با صرف اعتباری بالغ بر ۳۰۰۰ میلیون ریال در حال انجام است.

گفتنی است روستای هزاوه  با جمعیتی بالغ بر۲ هزارنفر در۱۵کیلومتری غرب کلان شهر اراک واقع شده است  وهمه روزه پذیرای تعدادی از هموطنانمان جهت زیارت ازبقعه متبرکه واماکن تاریخی این روستا است.

انتهای پیام/

برچسب ها:
دیدگاه بینندگان
  ارسال دیدگاه

  پاسخ دهید

  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  salamup.ir