امروز : شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۸٫۰۷ ۱۵:۵۳ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

امام جمعه داودآباد:
دانش آموزان شهید فهمیده را الگوی خود قرار دهند

امام جمعه داودآباد ویژگی بارز شهید فهمیده را والامقام را دین داری و عشق به ولایت مطلقه فقیه عنوان کرد و گفت: دانش آموزان شهید فهمیده را الگوی خود قرار دهند.

اراک امروز؛ حجت الاسلام احمد محمودیان امام جمعه داودآباد در خطبه های این هفته نماز جمعه شهر داودآباد گفت: ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا به دست دانشجویان پیرو خط امام و روز دانش آموز است.

محمودیان با اشاره به اینکه دشمنی آمریکا با ملت ایران تمام شدنی نیست اظهار کرد: دشمنی ایران با امریکا، دشمنی حق در برابر باطل است، حق و باطل هیچ‌گاه کنار یکدیگر قرار نمی‌گیرند.

وی ادامه داد: شرکت کنندگان در راهپیمایی حماسی روز ۱۳ آبان همانند گذشته ندای مرگ آمریکا و مرگ بر اسرائیل را سر خواهند داد.

محمودیان به هشتم آبان سالروز شهادت بسیجی نوجوان شهید محمدحسین فهمیده و روز بسیج دانش آموزی اشاره کرد و گفت: این دانش آموز برای دفاع از اسلام و آرمان های امام(ره) درس را رها کرد و به مبارزه با دشمن پرداخت.

وی ویژگی بارز این شهید والامقام را دین داری و عشق به ولایت مطلقه فقیه عنوان کرد و ادامه داد: شهید فهمیده از کودکی در مسجد تربیت و پرورش یافته و برای پدر و مادر احترام بسیار قائل بود و همیشه وفای به عهد را رعایت می کرد که در نهایت به درجه رفیع شهادت دست یافت.

امام جمعه داودآباد با اشاره به جمله معروف امام خمینی (ره) درباره این نوجوان شهید آمده بود: رهبر ما آن طفل ۱۳ ساله‌ای است که با قلب کوچک خود با نارنجک خود را زیر تانک دشمن انداخت و آن را منهدم کرد.

محمودیان با اشاره به سفر رئیس جمهوری به استان مرکزی تصریح کرد: امید می رفت در این سفر به همه مناطق استان خصوصا به مشکلات مردم داودآباد هم رسیدگی می شد.

امام جمعه داودآباد اضافه کرد: امیدواریم دستاوردهای این سفر برای استان مرکزی و خطه تولیدی داودآباد مایه توفیق و منشا عمران و آبادانی باشد.

وی به نیمه کار ماندن تعریض جاده داودآباد اشاره کرد و افزود: با توجه به اینکه شهر داودآباد یک شهر تولیدی است و تردد در جاده این شهر زیاد استان امیدواریم هرچه زودتر تعریض جاده به اتمام برسد.

انتهای پیام/

برچسب ها:
دیدگاه بینندگان
  ارسال دیدگاه

  پاسخ دهید

  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  salamup.ir