امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۵/۰۹٫۱۳ ۰۸:۲۸ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

شمر زمانه ات را بشناس
«لعنت الله علی الشمر» شعاری زنده است

بعید نیست! بعید نسیت ازکسانی که ازکربلا درس مذاکره می گیرند ، مقتل دیکته اشک حسین(ع)، برای هدایت شمر سر دهند و زور بزنند تا از کربلا و اسلام ناب رحماء بینهم را بزرگ کنند! حال آن که نمی دانند یا نمی خواهند بدانند که اشداء علی الکفار قبل از آن است!

اراک امروز؛به نقل از نسل فردا؛  بعید نیست! بعید نسیت ازکسانی که ازکربلا درس مذاکره می گیرند ، مقتل دیکته اشک حسین(ع)، برای هدایت شمر سر دهند و زور بزنند تا از کربلا و اسلام ناب رحماء بینهم را بزرگ کنند! حال آن که نمی دانند یا نمی خواهند بدانند که اشداء علی الکفار قبل از آن است!

106447

آن ها که رحمانیت اسلام را بهانه ای کردند برای آنکه ترس از رو به رو شدن با کفار را بپوشانند! آن ها از کربلا شعار نه مرگ بر ظالمان و بلکه هدایت کفار دریافت می کنند و هیچ جز اشک حسین ابن علی (ع) درگودی قتلگاه برای هدایت شمر نمی بینند یا نمی خواهند ببینند.

آن ها که مبارزه را برای اسلام نمی خواهند و بلکه خود مصداق حرف شهید مطهری اند در مورد کسانی که اسلام را دستاویزی برای مبارزه کرده اند. حال آنکه همه ی امور دیکته ی غلطی است که سعی دارند از کربلا بگویند.

کربلایی که درآن امام امت بیان داشت برای امر به معروف و نهی از منکر، برای هدایتگری امت رسول الله قیام کرده ام و هر چه گذشت تا عاشورا از بهر هدایت بود آن جا که فرمود: اگر دین ندارید لا اقل آزاده باشید … و وقتی دید در مقابل نصیحت با شمشیر های آخته و دشمنی دشمنان مواجه است، بیان  داشت که شما شکم هایتان چنان از حرام پرشده که حرف حق را نمی شنوید و برای نبرد با همه ی هستی خود به قتلگاه رفت و شمر، همان جانباز صفین… زمانه چنان تغییرش داد که با استکبار زمانه اش هم پیمان شده و بر سینه امام زمانه نشست و سر از تنش جدا کرد.

و سلیمان ها ، همان ها که در تاریخ محکومند به کسانی که هیچ گاه زمانه را درک نکردند و درست را تشخیص ندادند. همان ها که روزی حسن ابن علی (ع) را برای جنگیدن با معاویه به خوارکننده مسلمین تعبیر می کردند و همان که وقت نبرد شد، مسلم زمانشان را در کوفه و در مقابل استکبار زمانه خودشان تنها گذاشتند و برای فرار از مبارزه با ادله اینکه ما منتظر اماممان ، آن مثبت بی نهایت می مانیم، به سوراخ هایی خزیدند و ندانستند که اگر در کوفه مسلم زمین بخورد، هیچ گاه امام شان از ورطه کربلا عبور نخواهد کرد.

و شریح ها که با مستکبران زمان و زمانشان نشستند و مذاکره کردند و قدم زدند و جامه ی قضاوتشان را به تن کردند… و در نهایت حکم به قتل امام زمانشان دادند .

به راستی که تاریخ تکرار شدنی است. چه آن ها که روزی در اوایل انقلاب، خط امامی شدند و لانه جاسوسی را فتح کردند و بعد از چندی حقیرزاده وار با صاحبان لانه هم خانه شدند، چه آنان که روزی بزرگانشان در جنگ عراق و کویت، یقه چاک می دادند که انقلاب با آمریکا هم پیمان شود علیه عراق و نشناختند که استکبار همه از یک جنس است و همان ها وقتی زمان نبرد اکبر رسید چون ترسیدند از مبارزه، به سوراخ هایی خزیدند و نه تنها خفه خون گرفتند در مقابل دشمن بلکه زبان به تاییدش چرخاندند و از دعا برای هدایتش، تنها حرف زدند.

به راستی که اینان همیشه از تاریخ عقب اند و همواره باید داستانشان مثل عبرت تاریخ باشد و اینانند که همیشه اسلام را دستاویزی برای مبارزه قرار دادند و هیچ گاه مبارزه برای اسلام را نمی فهمند.

کاش اینان بفهمند و بدانند که اگر در زمان، مقابل استکبار نایستی ، لاجرم سلیمان هستی که امام زمانت (عج) را به ورطه کربلا سوق داده ای و اگر با مستکبرین ، نشست و برخاست کردی و تاییدشان کردی و دوستشان خواندی، لاجرم حکم به قتل امامت داده ای و خدا نکند که برای دشمن پیاده نظام هم بشوی که لعنت الله علی الشمر شعاری زنده است.

یادداشت از خانم حمیدی

انتهای پیام/

برچسب ها:
دیدگاه بینندگان
  ارسال دیدگاه

  Leave a Reply

  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  salamup.ir