امروز : دوشنبه ۰۴ تیر ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۵/۱۰٫۲۰ ۰۸:۳۵ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان


عملیات احداث مجتمع امور آسیب‌دیدگان اجتماعی اراک آغاز شد

در مراسمی با حضور استاندار مرکزی و جمعی از مسئولان عملیات احداث مجتمع امور آسیب‌دیدگان اجتماعی اراک آغاز شد.

اراک امروز؛ در مراسمی با حضور محمود زمانی قمی استاندار مرکزی، بهروز رفیعی مدیرکل بهزیستی و جمعی از مسئولان استانی عملیات احداث مجتمع امور آسیب‌دیدگان اجتماعی اراک آغاز شد.

این مجتمع در زمینی به وسعت یک هزار متر مربع در دو طبقه با زیربنای دو هزار متر مربع توسط یکی از کارآفرینان خیر استان احداث خواهد شد.

استاندار مرکزی در مراسم کلنگ‌زنی این پروژه اظهار کرد: مهار آسیب‌های اجتماعی یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های دولت است که احداث این مجتمع در راستای رفع این دغدغه در دستور کار قرار گرفته است.

محمود زمانی قمی افزود: مبارزه با آسیب‌های اجتماعی همواره مورد تاکید مقام معظم رهبری بوده و باید برای مبارزه با آسیب‌ها تمام امکانات را بسیج کرد.

وی با بیان اینکه مهار آسیب‌های اجتماعی ارتباط تنگاتنگی با سلامت خانواده‌ها دارد، تصریح کرد: کشور برای رسیدن به رشد و توسعه همه جانبه نیازمند خانواده و جامعه‌ای سالم است و بدون داشتن خانواده و جامعه سالم امکان رسیدن به رشد میسر نخواهد بود.

استاندار مرکزی با اشاره به اینکه آسیب‌های اجتماعی در تمامی بخش‌های کشور به عنوان تهدید مطرح است، بیان داشت: دلسوزان نظام باید هوشیارانه به میدان آمده و برای کاهش و مهار آسیب‌های اجتماعی تلاش کنند.

مدیرکل بهزیستی استان مرکزی نیز هدف از ساخت این مجتمع را ایجاد خانه‌های امن و باز توانی ویژه زنان آسیب دیده عنوان کرد و گفت: این مجتمع با اعتباری بالغ بر ۱۴ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال به همت یک فرد خیر و با همکاری بهزیستی احداث خواهد شد.

بهروز رفیعی افزود: در این مجتمع فرایند توانمندسازی و حرفه آموزی زنان و دختران با هدف بازگشت این قشر آسیب دیده و یا در معرض آسیب به جامعه احداث می‌شود.

انتهای پیام/

برچسب ها:
دیدگاه بینندگان
  ارسال دیدگاه

  پاسخ دهید

  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  salamup.ir