امروز : شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۱٫۰۴ ۱۴:۵۰ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

امام جمعه موقت اراک:
پیشرفت ایران در گروی انتخاب مدیران انقلابی و فعال/ پشت پرده پیام نوروزی ترامپ همراهی فتنه گران با استکبار است

امام جمعه موقت اراک در خطبه های نماز جمعه گفت: هر جا مردم مدیران انقلابی و فعال را انتخاب کردند پیشرفت های خوبی را به دست آوردیم و در مواقعی که ضعف مدیریت داشتیم با مشکلات متعددی روبه رو شدیم.rn

اراک امروز؛ حجت اسلام سید علی حسینی پور، امام جمعه موقت اراک در خطبه های این هفته نماز جمعه اراک به پیام نوروزی مقام معظم رهبری و سخنرانی در حرم مطهر امام رضا(ع) اشاره کرد و گفت: رهبر معظم انقلاب امسال را تحت عنوان سال اقتصاد مقاومتی، اشتغال تولید نام گذاری کردند و همه باید در جهت تحقق شعار سال تلاش کنند.

download

حسینی پور اظهار کرد: فرمایشات رهبر معظم انقلاب در ابتدای سال به عنوان خط مشی معنوی، سیاسی، فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی، امور داخلی، بین المللی برای آحاد مردم و مسئولین مهم است و مردم و مسئولین باید دقت لازم را در خصوص شعار سال داشته باشند.

 

وی با اشاره به اینکه دشمن از راه اقتصادی قصد ضربه زدن به کشور را دارد افزود: در این راستا دشمنان برخی از کمبودهای موجود در کشور را به نظام نسبت می دهند در حالی که بعد از پیروزی انقلاب اسلامی کارهای بزرگی هم صورت گرفته است.

 

حسینی پور ادامه داد: متاسفانه امروز شاهد اسراف در سطح جامعه هستیم باید تلاش کرد اسراف را از سطح زندگی دور کرد و در خرید کالاها به تولیدات داخل توجه بیشتری داشته باشیم.

 

وی اضافه کرد: برای ایجاد اشتغال و رونق تولید در داخل کشور باید به تولیدکنندگان داخلی و تولید کالاهای داخلی ارزش قائل شویم و از تولیدات داخلی استفاده کنیم و به رنگ و لعاب و تبلیغات کالاهای خارجی توجه نکنیم.

 

امام جمعه موقت اراک با تاکید بر اینکه برای تولید و اشتغال در کشور سرمایه اولیه فراوان داریم افزود: باید با برنامه ریزی و مدیریت درست از سرمایه ها در جهت تولید و اشتغال بهره برد.

 

حسینی پور با اشاره به وجود جوانان تسهیل کرده در کشور اضافه کرد: مسئولین نظام باید از این ظرفیت عظیم در جهت افزایش رونق تولید بهره بگیرند.

 

وی به در پیش بودن انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی هم اشاره ای کرد و ادامه داد: انتخابات در نظام جمهوری اسلامی یک اصل مهم است و مشارکت مردم را به همراه داشته است ولی مردم باید توجه داشته باشد در انتخابات افرادی را انتخاب کنند که انقلابی باشند و قصد خدمت به مردم را داشته باشند.

 

امام جمعه موقت اراک بیان کرد: هر جا مردم مدیران انقلابی و فعال را انتخاب کردند پیشرفت های خوبی را به دست آوردیم و در مواقعی که ضعف مدیریت داشتیم با مشکلات متعددی روبه رو شدیم.

 

حسینی پور یادآور شد: مسئولین انقلابی، شجاع، پرکار، کارآمد و بانشاط است که می تواند با برنامه ریزی کارها را به پیش ببرد و در مقابل دشمنان با ایستد.

 

وی به پیام تبریک رئیس جمهور امریکا هم اشاره ای کرد و گفت: نو رسیده کاخ سفید پیام تبریک نوروز می فرستد که این پیام پشت پرده ای دارد.

 

امام جمعه موقت اراک بیان کرد: ترامپ با فرستادن پیام تبریک نوروز می خواهد نظر کسانی را که به دنبال ایجاد فتنه در کشور هستند را جلب کند.

 

وی خاطرنشان کرد: البته مردم ایران با هوشیاری و بصیرتی که دارند همواره با توطئه های استکبار آشنایی دارند و گول توطئه های آنها را نمی خورند.

 

انتهای پیام/

برچسب ها:
دیدگاه بینندگان
  ارسال دیدگاه

  پاسخ دهید

  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  salamup.ir