امروز : شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲٫۰۲ ۱۲:۰۰ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

رییس هیات نظارت استان مرکزی:
جوسازی‌ها در اراده هیات نظارت تاثیری ندارد

رییس هیات نظارت استان مرکزی گفت: تایید یا رد صلاحیت بر اساس قانون است و این موضوع توسط هیات نظارت شهرستان و استان به دقت مورد بررسی قرار می‌گیرد.

اراک امروز؛ حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی رییس هیات نظارت استان مرکزی ، با بیان اینکه بررسی تایید صلاحیت‌ها در دو مرحله انجام شده است، گفت: هیات نظارت شهرستان‌ها صلاحیت داوطلبین را مورد بررسی قرار داده‌اند. تعدادی تایید صلاحیت و تعدادی هم ممکن است رد صلاحیت شده باشند.

وی بیان کرد: در صورت اعتراض داوطلب در این مرحله مستندات به هیات نظارت استان برای بازبینی ارجاع داده می‌شود و مستندات به دقت مورد بررسی قرار می‌گیرد.

 

رییس هیات نظارت استان مرکزی تاکید کرد: تمام مراحل طبق قانون انجام می‌شود و قطعا هیچ فردی بدون سند رد صلاحیت نمی‌شود و بر اساس سلیقه سیاسی قطعا تصمیم‌گیری نمی‌شود.

 

سلیمی با بیان اینکه اعمال سلیقه و سفارش هیچ یک از مقامات در خصوص تایید یا رد صلاحیت افراد قابل پذیرش نیست، ادامه داد: جوسازی‌ها در اراده هیات نظارت تاثیری ندارد و طبق قانون عمل می‌شود.

 

وی با اشاره به همکاری مطلوب فرمانداری‌ها، هیات‌های اجرایی و استانداری عنوان کرد: البته برخی از فرمانداری‌ها با مقداری تاخیر به وظایف خود عمل کردند و برخی از استعلام‌ها در تعدادی از فرمانداری‌ها مورد توجه قرار نگرفت که در این خصوص انتظار دقت بیشتری داشتیم.

 

وی تاکید کرد: به تمامی داوطلبین اطمینان می‌دهم بدون سند رد صلاحیت نخواهیم کرد.

ایسنا
انتهای پیام/

برچسب ها:
دیدگاه بینندگان
  ارسال دیدگاه

  پاسخ دهید

  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  salamup.ir