امروز : جمعه ۲۷ دی ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۲٫۲۳ ۱۳:۴۹ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

سهم قطب صنعت کشور از حضور وزیر صنعت چیست؟
سیاسی بازی به جای حمایت از کار و کارگر در جلسه اقتصاد مقاومتی استان

درحالی که چهارمین قطب صنعت کشور در پی بی تدبیری های اخیر در رکود به سر می برد و سریال تجمعات اعتراضی کارگران، دنباله دار و تکراری شده است،نماینده مردم اراک در مجلس، به جای پرداختن به مشکلات استان به دنبال تبلیغات انتخاباتی برای دولت است.

اراک امروز؛ به نقل از  دیار آفتاب؛ امروز در حالی جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی در استانداری مرکزی برگزار شد که در آن نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی به جای پرداختن به مشکلات واحدهای تولیدی و کارگری حوزه انتخابیه خود، تمام قد بدون بیان مشکلاتی که قطب صنعت کشور در سالهای اخیر با آن مواجه بوده و سبب ایجاد اعتراضات کارگری متعددی شده است،  ۱۰ دقیقه از وقت خود را به حمایت از دولت یازدهم پرداخت.

photo_2017-05-13_13-33-24

این در حالی است که کلانشهر اراک با مشکلات مختلف تولیدی مواجه است و بسیاری از کارگران این واحدها در سال های اخیر بیکار شده اند.

 

در حالی که حاصل بی تدبیری دولت بیکاری و تعطیلی کارگران بوده است؛ به طوری که در سال ۹۵ شاهد سریال دنباله دار و تکراری تجمع اعتراضی کارگران واحدهای تولیدی در خیابان ها و تجمع در مقابل استانداری مرکزی بوده ایم.

 

تا جایی که در روز شنبه ۱۶ اردیبهشت ماه نیز  این موضوع اتفاق افتاد و تعدادی از کارگران شرکت صنایع شیرآلات گاز گداختار اراک با تجمع در مقابل استانداری مرکزی خواستار رسیدگی به مشکلاتشان شدند.

 

آقای نماینده بهتر نبود زمانی که در این جلسه به شما اختصاص داده شده بود و در شرایطی که وزیر صنعت، معدن و تجارت حضور داشت به جای دفاع تمام قد از دولت یازدهم و تخریب نامزدهای دیگر، از این کارگران دفاع می کردید تا این گونه در معرض قضاوت کارگران قرار نمی گرفتید.

 

بعد از اظهارات مقدسی حسینی نماینده مردم آشتیان، تفرش و فراهان با انتقاد از صحبت های مقدسی گفت: با سیاه نمایی نمی توان چیزی را تغییر داد و یا مشکلات را نادیده گرفت.

 

وی ادامه داد:مردم خودشان با درک شرایط موجود تصمیم می گیرند و نیازی به شعار دادن و وارونه جلوه دادن مسائل نیست.

 

انتهای پیام/

برچسب ها:
دیدگاه بینندگان
  ارسال دیدگاه

  پاسخ دهید

  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  salamup.ir