امروز : یکشنبه ۰۴ فروردین ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۳٫۰۳ ۱۵:۱۱ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

امسال
۱۰۰ هزار واحد صنفی کشور تسهیلات رونق تولید دریافت می کنند

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی با بیان اینکه امسال واحدهای صنفی هم می توانند از تسهیلات رونق تولید استفاده کنند گفت: پیش بینی می شود بیش از ۱۰۰ هزار واحد صنفی در کشور تسهیلات رونق تولید دریافت کنند که این موضوع می تواند به اشتغال هم کمک کند.

اراک امروز؛ محمدرضا حاجی پور رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی در حاشیه كارگروه ستاد تسهيل و رفع موانع توليد استان مركزي در جمع خبرنگاران گفت: در این کارگروه مشکلات ۱۴ واحد تولیدی در زمینه های دستگاه های خدمات رسان، بیمه، مالیات و بانکی مورد بررسی قرار گرفت.

حاجی پور به برگزاری جلسات منظم کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در استان اشاره کرد و افزود: تا کنون تصمیمات خوبی در جهت رونق تولید در این کارگروه گرفته شده است و بالغ بر ۶۰ درصد مصوبات ستاد اجرایی شده است.

 

وی با بیان اینکه وزارت صنعت، معدن و تجارت برای اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی ۲۵ برنامه و پروژه در سازمان های صنعت، معدن و تجارت استان ها تعریف کرده است افزود: پرداخت تسهیلات رونق تولید، بهسازی و نوسازی ماشین آلات، تکمیل پروژه های بالای ۶۰ درصد و توسعه صادرات از جمله مهمترین برنامه های پیش بینی شده است.

 

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی بیان کرد: سازمان برنامه های استانی خود را تدوین و به وزارتخانه ارسال کرده است و منتظر تخصیص منابع و اعتبارات به استان هستیم.

 

حاجی پور با بیان اینکه امسال هم تسهیلات رونق تولید پرداخت خواهد شد افزود: از اواسط خرداد ماه سایت بهین یاب به منظور ثبت نام از واحد های متقاضی دریافت تسهیلات، فعال خواهد شد.

 

وی با بیان اینکه امسال واحدهای صنفی هم می توانند از تسهیلات رونق تولید استفاده کنند افزود: پیش بینی می شود بیش از ۱۰۰ هزار واحد صنفی در کشور تسهیلات رونق تولید دریافت کنند که این موضوع می تواند به اشتغال هم کمک کند.

 

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی بیان کرد: در استان مرکزی هم پیش بینی شده است بیش از سه هزار واحد صنفی از تسهیلات رونق تولید استفاده کنند.

 

انتهای پیام/

برچسب ها:
دیدگاه بینندگان
  ارسال دیدگاه

  پاسخ دهید

  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  salamup.ir