امروز : دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴٫۰۷ ۱۳:۱۳ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان


پیروزی محسوس علی منصوریان در نقل و انتقالات

آبى پوشان پایتخت عملکرد قابل قبولی در فصل نقل و انتقالات داشتند و بازیکنان مدنظر منصوریان را جذب کردند.

اراک امروز؛پیروزی محسوس علی منصوریان در نقل و انتقالاتبه نقل از باشگاه خبرنگاران جوان آبى پوشان پایتخت با جذب بيت سعيد ،سجاد شهباززاده ،داريوش شجاعيان ،پژمان منتظرى و همچنين ۵ بازيكن جوان به نام هاى قائدى،حيدرى ،نجفى ،خادم پور ،محمد جواد محمدى و تمدید قرارداد ابراهيمى ،نورافكن،چشمى،مجيد حسينى ،پادوانى ،جابر انصارى و يعقوب كريمى تا حدودى فهرست بزرگسالان خود را برای فصل هفدهم تکمیل کردند.

در حال حاضر استقلالى ها تنها يك جاى خالى دارند تا بدين ترتيب ليست نهايى خود را تكميل كنند.

به اين ترتيب در حال حاضر بحث حضور رضاييان و ماشاريپوف،جپاروف و حتى تمديد قرارداد چند بازیکن از جمله رابسون ،حق دوست در دستور كار آبى ها قرار دارد و به زودى تکلیف این بازیکنان برای پیوستن به استقلال مشخص می شود.

از طرفى رابسون و حق دوست كه به صورت قرضى به استقلال پيوسته بودند براى حضور دوباره در جمع آبى پوشان نياز به رضايت نامه از دو باشگاه نفت و باهياى برزيل دارند كه اين طور كه شنيده مى شود وضعيت رابسون هفته ديگر مشخص مى شود و باشگاه نفت نيز تا به اين لحظه با حضور حق دوست در استقلال مخالفت كرده است.

البته در اين ميان وضعيت برزاى كه قراردادش با آبى ها به پايان رسيده مشخص نيست و اين بازيكن به احتمال زياد با جدايى از جمع آبى پوشان راهى سايپا و يا ليگ يونان مى شود.


هراير مگويان مدافع آبى ها نيز كه يك سال ديگر با استقلال قرارداد دارد اين روزها زمزمه رفتنش به گوش مى رسد كه البته رفتن اين بازيكن منوط به اين است كه استقلالى ها مطالبات فصل هاى گذشته اش را پرداخت كنند در غير اين صورت اين بازيكن در جمع آبى ها ماندنى مى شود.با اين وجود قرار است پيش از سفر ارمنستان جلسه اى ميان افتخارى و اين بازيكن برگزار شود تا درباره ادامه و يا قطع همكارى صحبت هاى لازم صورت گيرد.

در هر صورت مسئولان استقلال شاکله اصلی خود را برای فصل آینده حفظ کردند و به جز چند خروجی تیم از جمله يزدانى ،سيار و كنعانى زادگان تا حدودى تركيب فصل گذشته خود را دست نزدند.

البته در اين ميان بايد منتظر ماند تا ديد تكليف جذب بازيكنان و تمديد قرارداد هاى باقى مانده در آينده به چه صورت خواهد بود .بدون شك استقلال تنها به يك مهره ديگر نياز دارد كه با تكميل تيم براى اردويى چند روزه راهى ارمنستان شود.

 

انتهای پیام/

برچسب ها:
دیدگاه بینندگان
  ارسال دیدگاه

  پاسخ دهید

  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  salamup.ir