امروز : شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴٫۱۵ ۰۸:۲۵ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان


وزیر ورزش و جوانان وارد استان مرکزی شد+تصاویر و برنامه ها

وزیر ورزش و جوانان دقایقی پیش با استقبال رسمی مسئولین استان مرکزی وارد شهرستان اراک شد.

اراک امروز؛ این سفر با هدف بازدید از اماکن نیمه تمام ورزشی در استان مرکزی و تامین اعتبار لازم برای تکمیل طرح های ورزشی انجام شده است.

photo_2017-07-06_08-27-36
حضور در گلزار شهدا، دیدار با نماینده ولی فقیه و امام جمعه اراک، حضور در شورای اداری استان مرکزی ، نشست با ورزشکاران و روسای هیات های ورزشی و بازدید از طرح های ورزشی نیمه تمام مرکز استان از مهمترین برنامه های وزیر ورزش و جوانان در سفر یک روزه به استان مرکزی است.


در استان مرکزی حدود ۸۰ هزار ورزشکار به صورت سازماندهی شده زیر نظر ۴۶۵ هیات ورزشی در استان مرکزی فعالیت می کنند که ۴۷ هیات در مرکز استان و بقیه در ۱۱ شهرستان دیگر فعالیت می کنند.


۶۸۹ مکان ورزشی در نقاط مختلف استان مرکزی وجود دارد که از این تعداد ۲۰۲ مکان متعلق به اداره کل ورزش و جوانان، ۱۷۳ مکان در مالکیت نهاد های عمومی و بقیه در اختیار بخش خصوصی است که با نظارت مستقیم اداره کل ورزش و جوانان این استان اداره می شوند.


علاوه بر این در استان مرکزی ۱۱۱طرح ورزشی نیمه کار وجود دارد که تکمیل این طرح ها نیازمند ۶۵ میلیارد تومان اعتبار است در صورتی که بخواهد اعتبارات به همین منوال به این پروژه های نیمه تمام اختصاص پیدا کند باید سال ها برای بهره برداری از این پروژه ها انتظار کشید.

 photo_2017-07-06_08-35-25 photo_2017-07-06_08-35-29 photo_2017-07-06_08-35-31
انتهای پیام/

برچسب ها:
دیدگاه بینندگان
  ارسال دیدگاه

  پاسخ دهید

  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  salamup.ir