امروز : دوشنبه ۰۴ تیر ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴٫۲۰ ۱۲:۰۲ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

رئيس اتاق اصناف مرکز استان مرکزي بیان کرد
پیش بینی ایجاد بیش از ۵ هزار شغل با ارائه تسهیلات به واحدهای صنفی استان

رئيس اتاق اصناف مرکز استان مرکزي گفت: در بررسی های صورت گرفته از اتحادیه های صنفی امسال به حدود ۹ هزار واحد صنفی استان مرکزی تسهیلات رونق تولید پرداخت می شود.

جمشيد زند رئيس اتاق اصناف مرکز استان مرکزي در گفتگو با  اراک امروز؛ گفت: طرح رونق تولید با اختصاص تسهیلات بانکی به واحدهای صنعتی و کشاورزی در حالی طی سال ۹۶ نیز ادامه خواهد یافت که واحدهای صنفی نیز مشمول دریافت تسهیلات شده اند.

زند اظهار کرد: این تسهیلات در قالب نوسازی واحدهای صنفی در سطح کشور پرداخت می شود.

رئيس اتاق اصناف مرکز استان مرکزي گفت: از اواخر خرداد ماه فعاليت سامانه بهينه ياب براي نام نويسي متقاضيان دريافت تسهيلات رونق توليد آغاز شده است و اصناف متقاضي نيز مي توانند برای بهره مندی از اين تسهيلات با مراجعه به سایت ثبت نام کنند.

وی ادامه داد: در بررسی های صورت گرفته از اتحادیه های صنفی  امسال به حدود ۹ هزار واحد صنفی استان مرکزی تسهیلات رونق تولید پرداخت می شود.

اشتغالزایی برای پنج هزار و ۵۰۰ نفر در بخش صنوف

رئيس اتاق اصناف مرکز استان مرکزي با بیان اینکه ۳۵۰ میلیارد تومان تسهیلات در قالب طرح رونق تولید به صنوف تولیدی استان پرداخت می شود بیان کرد: پیش بینی می شود با پرداخت این میزان تسهیلات برای پنج هزار و ۵۰۰ نفر در بخش صنوف شغل ایجاد شود.

وي با بيان اينکه اصناف با کمترين ميزان تسهيلات مي توانند اشتغال ايجاد کنند، ادامه داد: اين تسهيلات بيشتر در مناطق روستايي و به صنوف مختلف پرداخت خواهد شد و اميدواريم با پرداخت اين ميزان تسهيلات شاهد ايجاد فرصتهاي شغلي بيشتري در جامعه و کاهش معضل بيکاري باشيم.

در سطح استان مرکزي ۲۱۰اتحاديه صنفي با ۶۰ هزار واحد صنفي وجود دارد که از اين تعداد۴۱ اتحاديه و ۳۰ هزار واحد صنفي در اراک مشغول فعاليت هستند.

انتهای پیام/

برچسب ها:
دیدگاه بینندگان
  ارسال دیدگاه

  پاسخ دهید

  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  salamup.ir