امروز : دوشنبه ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴٫۲۴ ۱۱:۱۳ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

همزمان با هفته بهزیستی؛
۳۲ پروژه بهزیستی استان مرکزی افتتاح می شود

مدیرکل بهزیستی استان مرکزی گفت: همزمان با هفته بهزیستی ۳۲ پروژه اداره کل بهزیستی استان در مناطق مختلف استان مرکزی به بهره‌برداری می‌رسد.

بهروز رفیعی مدیرکل بهزیستی استان مرکزی در گفتگو با  اراک امروز؛ گفت: هفته بهزیستی از امروز تا ۳۰ تیر ماه با شعار «بهزیستی محور مسئولیت و سلامت اجتماعی» همزمان با سراسر کشور در استان مرکزی نیز گرامی داشته می‌شود که در این هفته برنامه‌های متنوع و مختلفی درحوزه‌هایی که بهزیستی به مردم ارائه خدمات می‌کند برگزار می‌شود.

رفیعی اظهار کرد: تمام تلاش ما این است تا حداقل شادی و نشاط را در بین خانواده‌ها و جمعیت تحت پوشش این نهاد حمایتی فراهم کنیم تا دریافت کنندگان خدمات بهزیستی بتوانند با رضایت این خدمات را در بهترین شرایط دریافت کنند.

 

وی با اشاره به اینکه همزمان با هفته بهزیستی ۳۲ پروژه اداره کل بهزیستی استان در مناطق مختلف استان به بهره‌برداری می‌رسد افزود:افتتاح مسکن معلولین و محرومین، افتتاح شش مهدکودک، کلینیک مددکاری اجتماعی، اورژانس اجتماعی، کارگاه تولیدی، مرکز مشاوره ژنتیک، خانه امن، کارگاه قالی بافی، مرکز ترک اعتیاد و … از مهمترین پروژه های هستند که مورد بهره برداری قرار می گیرند.

 

مدیرکل بهزیستی استان مرکزی از رایگان بودن خدمات بهزیستی در طول هفته بهزیستی خبر داد و افزود: تمام مراکز توانبخشی، توان‌پزشکی، شنوایی‌سنجی، بینایی‌سنجی، مراکز مشاوره روانشناسی، ژنتیک و … در این هفته خدمات رایگانی را به مردم ارائه می‌کنند که هموطنان می‌توانند با مراجعه به بهزیستی از این خدمات با کیفیت بهره‌مند شوند.

 

انتهای پیام/

برچسب ها:
دیدگاه بینندگان
  ارسال دیدگاه

  پاسخ دهید

  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  salamup.ir