امروز : یکشنبه ۰۴ فروردین ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۶٫۱۵ ۱۴:۱۴ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

از امروز؛
طرح نظارتی به مناسبت بازگشایی مدارس در استان مرکزی آغاز شد

مدیر بازرسی و نظارت اتاق اصناف مرکز استان مرکزی از آغاز اجرای طرح نظارتی به مناسبت بازگشایی مدارس از امروز ۱۵ شهریورماه در این استان خبر داد.

مهدی سعیدی مدیر بازرسی و نظارت اتاق اصناف مرکز استان مرکزی در گفتگو با اراک امروز؛ گفت: طرح نظارتی به مناسبت بازگشایی مدارس از امروز ۱۵ شهریور آغاز و تا ۱۰ مهرماه ادامه خواهد داشت.


سعیدی با اشاره به اینکه در قالب این طرح هفت تیم از اتاق اصناف کار بازرسی و نظارت بر کالاها را انجام می دهند اظهار کرد: علاوه بر این کشت های مشترکی را تعزیرات حکومتی استان و بازرسین افتخاری خواهیم داشت.


وی افزود: در این طرح بازرسان و کارشناسان این اداره بر نحوه عرضه و فروش کالاهای هدف بازگشایی مدارس نظارت می کنند.


مدیر بازرسی و نظارت اتاق اصناف مرکز استان مرکزی گفت: در این طرح بازرسی و نظارت بر روی کالاهای هدف و پر مصرف این ایام از قبیل لوازم تحریر، کیف و کفش، پوشاک و سایر صنوف مرتبط صورت خواهد گرفت.


سعیدی ادامه داد : در قالب این بازرسی ها کلیه واحدهای صنفی ملزم به رعایت سود مجاز صنفی خود و نیز نصب برچسب قیمت و نرخنامه بر روی کالا و خدمات خود هستند در صورتی که از این موضوع خود داری کنند، مطابق مقررات و بدون اغماض با آنها برخورد قانونی و تعزیراتی صورت می پذیرد.


وی خاطرنشان کرد: همشهریان می توانند شکایت های خود را از طریق سامانه ۳۸۲۰ بصورت شبانه  و تلفن ۳۳۱۲۱۱۶۰ و یا با مراجعه به کانکس مستقر در مرکز شهر اعلام کنند.


انتهای پیام/

برچسب ها:
دیدگاه بینندگان
  ارسال دیدگاه

  پاسخ دهید

  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  salamup.ir