امروز : دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۷٫۱۲ ۱۵:۵۰ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

مديركل هماهنگي امور اقتصادي و بين الملل استانداري مركزي:
بیش از ۳ برابر نیاز استان مرکزی محصول کشاورزی تولید می شود

مديركل هماهنگي امور اقتصادي و بين‌الملل استانداري مركزي با بیان اینکه استان مرکزی ۳ برابر نیاز مصرف محصولات کشاورزی تولید می کند، گفت: علاوه بر تامین نیاز داخل استان مازاد مصرف به استان های همجوار و خارج از استان ارسال می شود.

اراک امروز؛ محمود نعمتی مديركل هماهنگي امور اقتصادي و بين الملل استانداري مركزي در آيين توديع و معارفه مدير شعب بانك كشاورزي در این استان گفت: علیرغم اینکه استان مرکزی به عنوان یک استان صنعتی در کشور شناخته شده است ولی کشاورزی هم سهم خوبی را در اقتصاد استان به خود اختصاص داده است.

photo_2017-10-01_12-35-4895

نعمتی با اشاره به اینکه کشاورزی نقش مهمی را در تولید و اشتغال استان مرکزی دارد، اظهار کرد: بانک کشاورزی هم به عنوان یک بانک تخصصی با اعتباراتی که در اختیار دارد می تواند به رونق بیش از پیش اقتصاد استان کمک کند.

مديركل هماهنگي امور اقتصادي و بين الملل استانداري مركزي با تاکید بر اینکه خشکسالی ها و انواع بیماری ها همواره کشاورزان را با مشکلاتی مواجه کرده است، افزود: بانک کشاورزی با اعطای تسهیلات به کشاورزان بخشی از این مشکلات را کاهش داده است.

نعمتی با بیان اینکه حمایت از حوزه کشاورزی تاثیرات فراوانی در بخش تولید و توزیع مواد غذایی دارد، بیان کرد: پرداخت تسهیلات به کشاورزان تولید مواد غذایی را افزایش خواهد داد و مانع ایجاد کمبود مواد غذایی در جامعه می شود.

وی با بیان اینکه استان مرکزی سه برابر نیاز مصرف محصولات کشاورزی تولید می کند، گفت: علاوه بر تامین نیاز داخل استان، مازاد مصرف به استان های همجوار و خارج از استان ارسال می شود.

در این مراسم از زحمات معماریان مدیر قبلی تقدیر و عبدالصمد صناعي به عنوان مدير جديد شعب بانك كشاورزي منصوب شد.

photo_2017-10-04_14-04-18 photo_2017-10-04_14-04-20 photo_2017-10-04_14-04-22 photo_2017-10-04_14-04-24

انتهای پیام/

برچسب ها:
دیدگاه بینندگان
  ارسال دیدگاه

  پاسخ دهید

  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  salamup.ir