امروز : دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۷٫۱۳ ۱۳:۰۲ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان


واژگونی اتوبوس در محور گرمسار، ۲۸ کشته و زخمی بر جای گذاشت+ تصاویر

حادثه واژگونی اتوبوس مسافربری تهران- مشهد در محور گرمسار- آرادان ۲۸کشته و زخمی بر جای گذاشت.

اراک امروز؛ به نقل از مرآت، اتوبوس مسافربری تهران- مشهد حوالی ساعت ۱۰ صبح امروز در محور گرمسار- آرادان به دلیل لغزندگی جاده واژگون شد.

۳۰ کشته و مصدوم بر اثر واژگونی اتوبوس در محور گرمسار- آرادان

در همین خصوص؛ مهران پرویز مدیر شبکه بهداشت و درمان گرمسار در گفتگو با خبرنگار مرآت با اشاره به اینکه واژگونی اتوبوس تهران- مشهد ساعت ۱۰ صبح در محور گرمسار- آرادان رخ داد، گفت: این اتوبوس مسافربری با قریب به ۴۰ مسافر عازم مشهد مقدس بود که در در ۵ کیلومتری شهرستان آرادان بر اثر لغزندگی جاده واژگون می شود.

وی با بیان اینکه ۳ مسافر در این حادثه در دم جان باختند، اظهار کرد: این حادثه ۲۵ مصدوم نیز بر جای گذاشت که به بیمارستان معتمدی گرمسار منتقل شدند.

رهاسازی ۱۵ مصدوم در این حادثه توسط امدادگران

در همین خصوص؛ علی یحیایی معاون امداد و نجات هلال احمر استان سمنان در گفت‌وگو با خبرنگارمرآت از واژگونی یک دستگاه اتوبوس در محور گرمسار- آرادان خبر داد و گفت: یک دستگاه اتوبوس مسافربری تهران- مشهد که حامل ۴۰ مسافر بود در محور گرمسار- آرادان به علت لغزنده بودن سطح جاده واژگون شد.

وی با اشاره به اینکه بلافاصله نیروهای امدادی به صحنه حادثه اعزام شدند، افزود: ۱۰ امدادگر به همراه ۲ پرسنل هلال احمر استان به صحنه حادثه اعزام شدند.

یحیایی با بیان اینکه تاکنون یک ست نجات و ۳ آمبولانس نیز به محل سانحه اعزام شد، اظهار کرد: تاکنون امدادگران ۱۵ رهاسازی انجام داده اند.

برچسب ها:
دیدگاه بینندگان
  ارسال دیدگاه

  پاسخ دهید

  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  salamup.ir