امروز : دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۷٫۱۸ ۰۸:۲۹ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان


احکام شش نفر از شهرداران استان مرکزی صادر و ابلاغ شد

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری مرکزی گفت: تاکنون احکام شش نفر از مجموع ۳۳ شهردارمعرفی شده از سوی شوراهای اسلامی شهرهای استان مرکزی پس از تایید صلاحیت های لازم، صادر و ابلاغ شده است.

حسن قربانی مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری مرکزی در گفتگو با اراک امروز؛ در خصوص آخرین وضعیت شهرداران استان مرکزی گفت: استان مرکزی در مجموع دارای ۳۳ شهر و شهرداری است که کار انتخاب شهرداران در مراحل مختلف در حال پیگیری است.

2254814
قربانی اظهار کرد: در حال حاضر حکم ۶ نفر از شهرداران که از سوی شوراهای اسلامی شهرها پیشنهاد شده بودند از سوی استاندار مرکزی صادر و ابلاغ شده است.


وی ادامه داد: حکم ۱۸ شهردار دیگر نیز که از سوی شورا معرفی شده اند در حال انجام امور اداری است و شورای اسلامی ۹ شهر نیز در حال بررسی گزینه های شهرداری هستند.


مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری مرکزی در خصوص صدور حکم شهرداران گفت: صدور حکم شهرداران شهرهای زیر ۲۰۰ هزار نفر جمعیت به عهده استاندار است و حکم شهرداران شهرهای بالاتر از این تعداد توسط وزیر کشور صادر می شود.

قربانی بیان کرد: در استان مرکزی دو شهر اراک و ساوه دارای جمعیت بالای ۲۰۰ هزار نفر است که طبق قانون، حکم شهرداران این دو شهر توسط وزیر کشور صادر و ابلاغ می شود.


وی خاطرنشان کرد: هم اکنون دو شهردار منتخب برای شهر اراک و ساوه از استان مرکزی مرحله نهایی تائید صلاحیت را در وزارت کشور می گذرانند.


انتهای پیام/

برچسب ها:
دیدگاه بینندگان
  ارسال دیدگاه

  پاسخ دهید

  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  salamup.ir