امروز : شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۷٫۱۹ ۱۹:۱۰ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان


تعامل پلیس و اصناف در ایجاد امنیت بیشتر در جامعه موثر است

رئیس اتاق اصناف مرکزاستان مرکزی با اشاره به اینکه اصناف استان تعامل خوبی را با نیروهای نظامی و انتظامی دارند افزود: تعامل پلیس و اصناف در ایجاد امنیت بیشتر در جامعه موثر است.

اراک امروز؛جمشید زند رئیس اتاق اصناف مرکزاستان مرکزی عصر روز چهار شنبه در همایش پلیس، امنیت اجتماعی و اصناف که به مناسبت هفته نیروی انتظامی در فرهنگسرای شهر برگزار شد گفت: نیروی انتظامی به عنوان نهادی آگاه و بیدار تلاش دارد تا در عرصه‌های مختلف، نظم و امنیت عمومی را در جامعه حکم فرما کنند تا میزان رضایتمندی مردم را افزایش دهد.

photo_2017-10-11_19-03-32
زند اظهار کرد: در همین راستا نیروی انتظامی با اقتدار در مقابل اخلال گران نظم و امنیت در جامعه ایستاده است تا ارمغان آور امنیت برای مردم باشد.


وی با اشاره به اینکه امنیت، سلامت و شادابی را در بین آحاد مردم جامعه افزایش می دهد بیان کرد: باید قدر دان نیروی انتظامی باشیم که در کنار سایر نیرهای نظامی و امنیتی امنیت بی نظیری را در کشور برقرار کرده است.


رئیس اتاق اصناف مرکزاستان مرکزی با اشاره به اینکه اصناف استان تعامل خوبی را با نیروهای نظامی و انتظامی دارند افزود: تعامل پلیس و اصناف در ایجاد امنیت بیشتر در جامعه موثر است لذا بسیاری از واحدهای صنفی با به کار گیری هشدارهای پلیسی نقش بسیار مهمی را در ارتقای امنیت ایفا می کنند.


زند مردمی بودن و داشتن معنویت را وجه تمایز نیروهای نظامی ایران با سایر کشورها عنوان کرد و گفت: پشتیبانی اصناف و مردم از نیروهای نظامی در ایران بی نظیر است به طوری که در هیج جای دنیا نظیر آن وجود ندارد.


وی با اشاره به اظهارات احمقانه رئیس جمهور آمریکا علیه سپاه پاسداران اظهار کرد: بخشی از این اظهارات به نادانی و احمقی ترامپ برمی گردد چرا که سپاه و بسیج از بطن جامعه و مایه افتخار ملی هستند و همه مردم کشور پشتیبان آنها هستند.


زند ادامه داد: سپاه با اقتدار تمام علاوه بر تامین امنیت داخلی، امنیت را کیلومترها دورتر از مرزهای کشور تامین کرده است.


در پایان رئیس اتاق اصناف مرکز استان مرکزی با اهداء لوح سپاس از خدمات سردار کیومرث عزیزی فرمانده نیروی انتظامی استان مرکزی تقدیر کرد.

photo_2017-10-11_19-03-09 photo_2017-10-11_19-03-21
انتهای پیام/

برچسب ها:
دیدگاه بینندگان
  ارسال دیدگاه

  پاسخ دهید

  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  salamup.ir