امروز : شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۷٫۲۵ ۱۳:۳۲ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

رئیس اتحادیه خبر داد:
صدور ۱۵۰ اخطار به واحدهای عرضه کننده پوشاک متخلف در اراک

رئیس اتحادیه صنف تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک اراک گفت: ۱۵۰ اخطار در اجرای طرح برخورد با واحدهای عرضه کننده پوشاک متخلف در اراک داده شد.

جعفر مددی رئیس اتحادیه صنف تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک اراک، در گفتگو با خبرنگار اراک امروز؛ در خصوص طرح برخورد با واحدهای عرضه کننده پوشاک متخلف در اراک، گفت: بر اساس ابلاغیه، طرح برخورد با واحدهای صنفی پوشاک متخلف با هماهنگی دستگاه قضایی و با همکاری ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی و نمایندگان اتحادیه‌های صنفی در اراک اجرا شد.


مددی اظهار کرد: در بازرسی های صورت گرفته حدود ۱۵۰ مورد اخطار به واحدهای صنفی که پوشاک نامتعارف، پوشاک خارجی،  مانتوی پشت نویسی شده و … عرضه می کردند داده شده است.


رئیس اتحادیه صنف تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک اراک با بیان اینکه با جدیدیت تخلفات حوزه صنفی پوشاک را پیگیری می کنیم ادامه داد: ظرف چند روز آینده در بازرسی مشترک از واحدهای صنفی که اخطار دریافت کرده اند انجام خواهد شد.


وی ادامه داد: درصورتی که واحدهای عرضه کننده پوشاک موارد تخلف را برطرف نکرده باشند با جریمه و پلمب مواجه خواهند شد.


رئیس اتحادیه صنف تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک اراک با اشاره به اینکه لباس و پوشاک مهمترین نشانه فرهنگی و بارز ترین و مشخص ترین مظهر قومی و بهترین وسیله انتقال نشانه فرهنگی است بیان کرد: با واحدهای که بخواهند با موارد تخلف فرهنگ جامعه را تخریب کنند برخورد جدی خواهیم کرد.


مددی با اشاره به اینکه اتحادیه صنف تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک اراک با یک هزار و ۱۰۰ عضو لباس فروش و تولیدکننده لباس و پوشاک به صورت عمده و خرده فروش فعالیت دار افزود: ۲۰۰ واحد در حوزه شال و روسری فعالیت دارند.


انتهای پیام/

برچسب ها:
دیدگاه بینندگان
  ارسال دیدگاه

  پاسخ دهید

  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  salamup.ir