امروز : شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۷٫۲۹ ۱۲:۲۴ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی
اظهارات ترامپ ناشی از شکست های متوالی آمریکا در منطقه/مردم استان ۱۳ آبان مواضعشان را به گوش استکبار می رسانند

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی گفت: اظهارات رئیس جمهور آمریکا در خصوص ایران نشأت گرفته از شکست های متوالی آنها در منطقه است و آخرین مورد آن هم به شکست های داعش در منطقه بر می گردد.

اراک امروز؛ حجت الاسلام عباس هاشمی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی در ستاد بزرگداشت یوم الله ۱۳ آبان ماه گفت:۱۳  آبان به عنوان روز مقابله با استکبار جهانی است پس باید این روز به خوبی معرفی و زنده نگه داشته شود.

photo_2017-10-21_11-30-28

هاشمی با اشاره به اینکه دشمنان روز با برنامه ها و ترفندهای جدید همواره قصد ضربه زدن به انقلاب اسلامی را دارند اظهار کرد: ما هم باید با هوشیاری و برنامه های جدید در برابر دشمنان ایستادگی کنیم تا توطئه های آنها اثرگذار نباشد.

وی با تاکید بر اینکه در آستانه چهل سالگی انقلاب اسلامی ایران قرار داریم ادامه داد: از امروز باید خودمان را برای برگزاری برنامه باشکوهی به مناسبت چهل سالگی انقلاب آماده کنیم.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی با اشاره به سخنان سخیف ترامپ افزود: سخنان سخیف و ابلهانه رئیس جمهور جاهل آمریکا در خصوص ایران، نشان دهنده کینه توزی سردمداران ذلت پیشه استکبار، شیطان بزرگ علیه نظام مقدس اسلامی است. 

وی ادامه داد: اظهارات رئیس جمهور آمریکا در خصوص ایران نشات گرفته از شکست های متوالی آنها در منطقه است و آخرین مورد آن هم به شکست های داعش در منطقه بر می گردد.

هاشمی اظهار کرد: روز ۱۳ آبان ماه که به عنوان «روز ملی مبارزه با استکبار جهانی» نام گذاری شده است بهترین فرصت است تا مردم بتوانند مواضع خود را نسبت به اظهارات اخیر ترامپ و استکبار جهانی نشان دهند.

وی در خصوص برنامه های اجرایی روز ۱۳ آبان امسال گفت: امسال برنامه متفاوتی را نسبت به سال های قبل در روز ۱۳ آبان ماه برگزار خواهیم کرد و با برنامه ریزی سعی داریم تا اقشار مردم در این مراسم حضور داشته باشند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی اظهار کرد: تمامی ارگان ها باید دست به دست هم دهند تا با حضور اقشار مختلف مردم روز استکبار ستیزی در استان به خوبی به نمایش گذاشته شود.

هاشمی اظهار کرد: به منظور برگزاری هر چه باشکوه تر مراسم ۱۰ کمیته ارتباطات و اطلاع رسانی، مردمی، فرهنگی هنری، بانوان، دانش آموزی، دانشجویی، تبلیغات و فضاسازی شهری، طلاب و روحانیون، فضای مجازی و اجرای مراسم و ۱۲ستاد شهرستانی برای برگزاری هر چه با شکوهتر آیین ۱۳ آبان در نقاط مختلف استان مرکزی تشکیل شده است.

وی با تاکید بر اینکه مراسم ۱۳ آبان امسال در قالب تظاهرات برگزار خواهد شد ادامه داد: مراسم ۱۳ آبان امسال با حضور گسترده مردم از ساعت ۱۰ در میدان شهدای اراک برگزار خواهد شد.

گرامیداشت مناسبت های دینی انقلاب تداوم بخش حضور مردم در فضای سیاسی است

مسعود فراهانی مدیرکل سیاسی استانداری مرکزی گفت: گرامیداشت مناسبت های دینی انقلاب اسلامی در طول ۳۹ سال گذشته به نوعی بیان سرگذشت انقلاب و تداوم بخش حضور مردم در فضای سیاسی و انقلاب بوده است.

فراهانی با اشاره به سخنان رئیس جمهور آمریکا در خصوص ایران اظهار کرد: همه دنیا به دروغ های آمریکا پی برده و فهمیده اند که آنها به دنبال منافع خودشان و کشور کودک کش اسرائیل هستند.

وی ادامه داد: مردم استان در روز ۱۳ آبان یکبار دیگر با وحدت و انسجام بیشتری در دفاع از انقلاب و سپاه که به عنوان یکی از استوانه های اصلی نظام است در مراسم ۱۳ آبان حضور پیدا خواهند کرد.

در ادامه هریک از اعضای حاضر در جلسه نظرات و دیدگاه های خود را به منظور برگزاری هرچه با شکوه تر مراسم اعلام کردند.

 

انتهای پیام/

برچسب ها:
دیدگاه بینندگان
  ارسال دیدگاه

  پاسخ دهید

  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  salamup.ir