امروز : شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۷٫۲۹ ۰۸:۵۱ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

جانشین ستاد عتبات استان مرکزی اعلام کرد:
راه اندازی ۲۷ موکب پذیرایی استان مرکزی در اربعین ۹۶

جانشین رئیس ستاد عتبات استان مرکزی گفت: ۲۷موکب استان مرکزی برای خدمات دهی به زائران کربلا در ایام اربعین ساماندهی شده است.

خلیل نجفی نظام آبادی جانشین رئیس ستاد عتبات استان مرکزی در گفتگو با اراک امروز؛ گفت: برای خدمات دهی به زائران کربلا در ایام اربعین ۲۷موکب و هیات استان مرکزی دارای شناسنامه شده اند.

2601719
نجفی با بیان اینکه هفت موکب در داخل کشور ایجاد خواهد شد اظهار کرد: موکب ها از مرز استان مرکزی در شهرستان زرندیه ایجاد خواهد شد و بزرگترین موکب استان در داخل کشور در مرز مهران خواهد بود.


وی ادامه داد: همچنین ۲۰ موکب استان در شهرهای کربلا، نجف و کاظمین درعمودهای مختلف ایجاد خواهند شد و پذیرایی زائرین اربعین حسینی خواهند بود.


رئیس ستاد عتبات استان مرکزی با اشاره به اینکه تامین امکانات مورد نیاز این موکب ها نظیر مواد غذایی، بهداشتی، آب آشامیدنی و غیره برای خدمات دهی به زائران اربعین حسینی شده است ادامه داد: پیش بینی پذیرای از ۶۰ هزار نفر از زائرین اربعین حسینی در این موکب ها شده است.


نجفی با بیان اینکه پیاده روی و همایش اربعین مساله بسیار مهمی در دنیای اسلام است، خاطرنشان کرد: این همایش اقتدار شیعه است که تک تک زائران در آن نقش دارند و باید از تمام تلاش برای برگزاری با کیفیت آن استفاده شود.


انتهای پیام/

برچسب ها:
دیدگاه بینندگان
  ارسال دیدگاه

  پاسخ دهید

  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  salamup.ir