امروز : شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۷٫۳۰ ۰۸:۲۰ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

شهردار كلانشهر اراك:
اتوبوس های کلانشهر اراک فرسوده و آلايند هستند/افزایش نرخ اتوبوس ها در دستورکار شهرداری

شهردار كلانشهر اراك با اشاره به فرسوده وآلاینده بودن ناوگان حمل و نقل عمومی شهر گفت: با افزايش ٢٠درصدي نرخ اتوبوس مي توان شرايط را جهت نوسازي و خريد اتوبوس هاي جديد فراهم کرد.

اراک امروز؛داوود تاجران شهردار کلانشهر اراک شامگاه شنبه در صحن رسمی شورای اسلامی كلانشهر اراك گفت: لازمه مديريت شهري موفق، تعامل با ارگان ها ي مرتبط است، انتظار مي رود با ايجاد ارتباط متقابل موانع در اسرع وقت مرتفع شود.

7678

تاجران با اشاره به مشکلات موجود در برخی از حوزه های شهری اظهار کرد: فوريت در حل مسائل شهر وشهروندان بسيار حايز اهميت است و در دستور کار شهرداری قرار دارد.

شهردار كلانشهر اراك، با اشاره به فرسوده و آلاينده بودن اتوبوس هاي درونشهري افزود: اتوبوس هاي شهري مي بايست بهسازي شوند.

وی ادامه داد: با افزايش ٢٠درصدي نرخ اتوبوس مي توان شرايط را جهت نوسازي و خريد اتوبوس هاي جديد فراهم کرد.

تاجران رسيدگي به تجهيزات سازمان آتش نشاني را در اولويت كاري عنوان كرد و افزود: به زودي تجهيزات اين سازمان طبق استانداردهاي جهاني بهسازي خواهد شد.

در این جلسه مقررشد نسبت به بازگشايي هرچه سريعتر خيابان پيروزي واقع در حدفاصل ميدان سرداران تا ميدان ولي عصر(ع) مقابل بيمارستان ولي عصر، هماهنگي هاي لازم انجام شود چراكه موعد شش ماهه تجهيز كارگاه عمليات عمراني احداث فاز دوم بيمارستان،به پايان رسيده است.

همچنین در ارتباط با كمپين مردمي سه شنبه هاي بدون خودرو با هدف استفاده كمتر از خودرو هاي تك سرنشين و جايگزيني آن با دوچرخه سواري،پياده روي و استفاده بيشتر از وسايل حمل و نقل عمومي تاكيد ويژه صورت گرفت.

انتهای پیام/

برچسب ها:
دیدگاه بینندگان
  ارسال دیدگاه

  پاسخ دهید

  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  salamup.ir