امروز : چهارشنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۸٫۰۶ ۰۸:۳۶ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان


پرونده حذف استقلال از آسيا به كجا ختم شد؟

مدیران باشگاه استقلال تنها تا ۳ روز دیگر فرصت دارند تا پرونده هاى موجود در کنفدراسیون فوتبال آسیا را حل کنند.

اراک امروز؛ به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان تيم هايى همچون پرسپولیس، استقلال، تراکتورسازی و نفت تهران نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان فصل بعد هستند كه با توجه به اين مساله کنفدراسیون فوتبال آسیا به فدراسیون فوتبال ایران اعلام کرده که حضور اين تيم ها در لیگ قهرمانان سال آینده منوط به بسته شدن پرونده هايى است که در تمامی این سالها از سوی فدراسیون فوتبال درباره آنها حکم قطعی صادر شده است.

به هر ترتيب اخطار ای اف سی نشان از اين است كه نمايندگان استقلال بايد هر چه زودتر پرونده هاى خود را حل كنند تا در خطر حذف از آسیا قرار نگيرد.

 به اين ترتيب استقلالى ها در شرايطى كه پرونده هاى خود را حل نكنند نمى توانند مجوز حضور در لیگ قهرمانان را دریافت كنند و مسئولان اين باشگاه بايد بدانند دیگر مهلتی باقی نمانده و تیم های ایرانی تا هشتم آبان ماه يعنى فقط تا دوشنبه هفته جارى وقت دارند بدهی های خود به طلبکارانی که طی این سالها از کمیته انضباطی و استیناف حکم قطعی دریافت کرده اند پرداخت کنند و یا رضایت آنها را جلب کنند.

از طرفى مطرح شده كه استقلال حدود ٣٠ پرونده در كنفدراسيون فوتبال آسيا دارد و بايد دید با توجه به اين مساله مسئولان استقلال تا دوشنبه هشتم آبان ماه چه اقداماتى را انجام خواهند داد.

 البته طبق اعلام يكى از مديران استقلال ، پرونده هاى موجود بررسى و حل شده و اين تيم در خطر حذف از آسيا قرار نمى گيرد.

انتهای پیام/

برچسب ها:
دیدگاه بینندگان
  ارسال دیدگاه

  پاسخ دهید

  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  salamup.ir