امروز : یکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۸٫۱۳ ۱۴:۰۱ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان


ملت ایران، آمریکا را دشمن اصلی خود می دانند/حضور مردم نشان داد که تهدیدات استکبار اثری ندارد

جوانان و نوجوانان اراک با روحیه انقلابی وصف ناشدنی در کنار دیگر اقشار مردم شهر و دوشادوش ملت انقلابی ایران مواضع استکبار ستیزانه خود را بر سر آمریکا و همپیمانانش فریاد زدند.

اراک امروز؛ مردم شهرستان اراک امروز ۱۳ آبان ماه مصادف با روز ملی مبارزه با استکبار جهانی پا به پای ملت ایران با حضور گسترده خود در راهپیمایی این روز شعار خود جوش مرگ بر آمریکا را سردادند، شعاری که دست رد به سینه همه ظالمان و تاراجگرانی است که چندین دهه را به چپاول ، تفرقه اندازی و دشمنی با ملت بزرگ ایران پرداخته اند.

photo_2017-11-04_11-56-52

خبرنگار اراک امروز؛ با تنی چند از شهروندان حاضر در مراسم یوم الله ۱۳ آبان به گفتگو پرداخته و علت حضورشان در راهپیمایی این روز را جویا شده است.

هیچگاه نمی توان به آمریکا اعتماد کرد

یکی از دانش آموزان حاضر در مراسم یوم الله ۱۳ آبان گفت: امروز ما دانش آموزان با الگوگیری از شهید فهمیده در این مراسم راهپیمایی حضور پیدا کرده ایم تا کنار سایر مردم بار دیگر مشت محکمی را به دهان استکبار جهانی بزنیم.

photo_2017-11-04_11-57-40

وی ادامه داد: امروز آمده ایم تا به مردم جهان نشان دهیم هیچگاه زیر سلطه آمریکا و کشورهای سلطه گر نمی رویم و تا بذل جان پای انقلاب اسلامی ایران ایستاده ایم.

این دانش آموز اراکی با اشاره به اینکه هیچگاه نمی توان به آمریکا اعتماد کرد افزود: سیاست های آمریکا در برابر کشورهای مختلف نشان داده است که این کشور پای هیچ یک از وعده های خود نیست.

وی اضافه کرد: امروز دانش آموزان در کنار سایر مردم همچون سال های گذشته با حضور فعال در راهپیمایی ۱۳ آبان بار دیگر اقتدار، عظمت و ایستادگی خود را در مقابل دشمنان نشان دادند.

حضور مردم نشان داد که تهدیدات استکبار بر ملت ایران اثری ندارد

یکی از شهروند اراکی حاضر در تظاهرات ۱۳ آبان گفت: مردم استان خصوصا جوانان و نوجوانان با حضور در مراسم تظاهرات با همه توان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی را گرامی داشتند.

وی ادامه داد: مردم با حضور خودشان به استکبار نشان دادند که همچنان در صحنه هستند و ذره ای از آرمان های خود فاصله نگرفته اند.

این شهروند اراکی اظهار کرد: مردم با حضور خود این پیام را به استکبار جهانی دادند که نه تنها تهدیدات آنها بر ملت ایران اثری ندارد بلکه ملت ایران را در رسیدن به اهدافشان متحد تر می کند.

وی اضافه کرد: امروز مردم یکپارچه و متحد با سردادن شعارهای «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» بار دیگر نفرت و انزجار خود را از استکبار جهانی به دنیا اعلام کردند.

مردم ایران آمریکا را دشمن اصلی خود می دانند

یکی از دانش آموزان دختر حاضر در مراسم راهپیمایی با اشاره به اینکه مردم ایران آمریکا را دشمن اصلی خودشان می دانند گفت: امروز آمده ایم تا این خواسته خود را به صورت عملی به دنیا نشان دهیم.

photo_2017-11-04_11-57-27

وی با اشاره به اینکه امروز روز دانش آموز است ادامه داد: امروز آمده ایم تا ثابت کنیم یاد شهید فهمیده هنوز زنده است و دانش آموزان با الگوگیری از این شهید راهش را ادامه خواهند داد.

این دانش آموز با اشاره به اینکه ما همواره برای دفاع از میهن آماده ایم اظهار کرد: اگر دشمن بخواهد کوچکترین تجاورزی را به کشور داشته باشد ما دانش آموزان در کنار سایر مردم آماده دفاع از کشور هستیم.

وی با تاکید بر اینکه آمریکا کوچکتر از آن است که بخواهد در برابر ملت ایران زیاده خواهی کند افزود: همان طور که امام(ره) بیان کردند آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند.

استکبارستیزی یکی از بارزترین ویژگی ‌های انقلاب اسلامی است

یکی از شهروندان حاضر در تظاهرات ۱۳ آبان با اشاره به اینکه استکبارستیزی وظیفه دینی همگان و یکی از بارزترین ویژگی ‌ها و آرمان های غیرقابل تغییر انقلاب اسلامی ایران است گفت: بر همین اساس همواره در مراسم مختلف بزرگداشت آرمانهای انقلاب در کنار سایر مردم حضور پیدا کرده ام.

وی به سخنان پوچ و بی اساس رئیس جمهور آمریکا اشاره و بیان کرد: مردم ایران امروز با حضور منسجم، وحدت ‌آفرین و یکپارچه در صحنه پاسخ کوبنده ‌ای به این یاوه سرایی ‌ها دادند و نشان دادند مردم ایران به این حرف ها اعتنایی ندارند.

امروز برای تمام کشورها روشن شده است که آمریکا بد عهد است

یکی از دانش آموزان اراکی حاضر در راهپیمایی ۱۳ آبان گفت: امروز با حضور خودمان به استکبار جهانی نشان دادیم که دانش آموزان نسل حاضر با الگوگیری از ۳۶ هزار دانش آموز در صحنه هستند و از آرمان های نقلاب دفاع می کنند.

photo_2017-11-04_11-56-46

وی افزود: تمام تلاشم را خواهم کرد تا با درس خواند و رسیدن به درجات بالاتر برای کشور افتخار آفرین باشم و اجازه ندهم کشورهای بیگانه برای ما خط و نشان بکشند.

این دانش آموز اراکی با تاکید بر اینکه آمریکا پیمان شکن است اظهار کرد: البته این بار اولی نیست که آمریکا پیمان شکنی می کند بارها این اقدام را انجام داده است و امروز برای تمام کشورها روشن شده است که آمریکا بد عهد است.

حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۱۳ آبان نشان دهنده بصیرت و موقعیت شناسی مردم است

یکی دیگر از دانش آموزان حاضر در مراسم تظاهرات روز ۱۳ آبان بیان کرد: نسل جوان ایران با نشاط و استوار در مسیر انقلاب گام بر می دارد و اجازه دخالت استکبار در امور کشور را نمی دهد.

وی حضور گسترده اقشار مختلف مردم در راهپیمایی روز ۱۳ آبان را نشان دهنده بصیرت و موقعیت شناسی مردم دانست و ادامه داد: مردم ایران نشان داده اند که همواراه در دفاع از ارزش های انقلاب استوار ایستاده اند.

photo_2017-11-04_11-57-28

این دانش آموز اراکی شعار اصلی مردم را «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» عنوان کرد و افزود: مردم امسال با شور و حرارت خاصی شعارهای خود را بر سر استکبار جهانی سر دادند.

سیزدهم آبان ماه روزی است که سه حادثه بزرگ، تبعید حضرت امام خمینی (ره) در سال ۱۳۴۳، کشتار بی رحمانه دانش آموزان شهید در سال ۱۳۵۷ و تسخیر لانه جاسوسی در سال ۱۳۵۸ بدست دانشجویان که به تعبیر امام خمینی (ره) انقلاب دوم و بزرگتر از انقلاب اول بود،در آن رخ داد و با نام روز ملی مبارزه با استکبار جهانی نامگذاری شد.

انتهای پیام/

برچسب ها:
دیدگاه بینندگان
  ارسال دیدگاه

  پاسخ دهید

  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  salamup.ir