امروز : شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۹٫۰۴ ۱۲:۲۱ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

مسئول بسیج سازندگی سپاه روح‌الله استان مرکزی مطرح کرد
افتتاح ۶۹ پروژه محرومیت‌زدایی در استان مرکزی به همت بسیج سازندگی/تخصیص بیش از ۱۱ میلیارد ریال تسهیلات به صنایع تبدیلی

مسئول بسیج سازندگی سپاه روح‌الله استان مرکزی گفت: در حوزه اقتصادمقاومتی از سوی بسیج سازندگی استان مرکزی یک میلیارد و ۱۰۷ میلیون تومان به بحث صنایع تبدیلی تخصیص داده شده است.

سرهنگ پاسدار فراهانی مسئول بسیج سازندگی سپاه روح‌الله استان مرکزی، در گفت‌وگو با اراک امروز؛ با اشاره به اینکه از ۲۹ آبان ماه تا ۵ آذرماه تحت عنوان هفته بسیج نامگذاری شده است، گفت: دو روز از هفته بسیج تحت عنوان «بسیج، اقتصاد مقاومتی و سازندگی» و «بسیج، محرومیت زدایی و خدمت رسانی» نامگذاری شده است.

وی با تاکید بر اینکه  اولویت بسیج، محرومیت‌زدایی و حل مشکلات مردم است، گفت: امسال ۸۲ پروژه اقتصادمقاومتی در سطح استان مرکزی در دست اجرا است که امیدواریم با بهره‌برداری از این طرح‌ها در عرصه خدمت‌رسانی به مردم گام موثری برداشته باشیم.

فراهانی ادامه داد: علاوه بر افتتاح پروژه‌های اقتصادمقاومتی، افتتاح نمایشگاه‌های عرضه محصولات اقتصاد مقاومتی در شهرستان‌ها، برگزاری کارگاه‌های آموزشی، اعزام اکیپ پزشکی به مناطق محروم، تامین جهزیه برای نو عروسان و غیره از مهمترین برنامه‌ها در هفته بسیج بوده است.

مسئول بسیج سازندگی سپاه روح‌الله استان مرکزی از افتتاح ۶۹ پروژه محرومیت‌زدایی در طول هفته بسیج در سطح استان مرکزی خبر داد و گفت: این پروژه‌ها از قبیل ساخت خانه محروم، غسالخانه، خانه عالم، ساخت مسجد، سالن ورزشی ۹ دی و صالحین، ساخت پایگاه بسیج و غیره در سطح استان مرکزی است.

فراهانی بیان کرد: در حوزه اقتصادمقاومتی از سوی بسیج سازندگی استان مرکزی امسال ۸۰۰ میلیون تسهیلات به پروژه‌های اقتصادمقاومتی در استان مرکزی اختصاص یافته است، همچنین یک میلیارد و ۱۰۷ میلیون تومان به بحث صنایع تبدیلی تخصیص داده شده است.


انتهای پیام/

برچسب ها:
دیدگاه بینندگان
  ارسال دیدگاه

  پاسخ دهید

  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  salamup.ir