امروز : شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۹٫۰۵ ۱۳:۱۱ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

رئیس هیات خبرداد:
مدال طلای لیگ جهانی بر گردن کاراته کا استان مرکزی

رئیس هیات کاراته استان مرکزی گفت: صالح اباذری کاراته کا استان مرکزی با شكست دادن نماينده بزريل در فينال مقتدرانه صاحب مدل طلاي سنگين وزن ليگ جهاني شد.

جمشید زند رئیس هیات کاراته استان مرکزی در گفتگو با اراک امروز؛ گفت: لیگ جهانی کاراته وان(سری A) ژاپن طی روزهای شنبه و یکشنبه ۴ و ۵ آذر ماه در شهر اوکیناوا با حضور ۷۸۳ کاراته کا از ۶۷ کشور برگزار شد.

AKF-Iran2017-0357
زند اظهار کرد: صالح اباذري کاراته کا استان مرکزی در وزن به ۸۴+كيلوگرم، با شكست دادن نماينده بزريل در فينال مقتدرانه صاحب مدل طلاي سنگين وزن ليگ جهاني شد.

وی ادامه داد: اباذری در مبارزات خود ابتدا ۸ بر صفر وای چون لائو از هنگ کنگ، در دومين ديدار با نتيجه مشابه ۸ بر صفر واسیلی آنتوخی از روسیه، ۳ بر صفر راب تیمرمانس از هلند، ۲ بر صفر هیدوشی کاگاوا، قهرمان آسیا و قهرمان بازیهای جهانی از ژاپن را با شكست بدرقه كرد و به نيمه نهايي رسيد.

رئیس هیات کاراته استان مرکزی گفت: در نیمه نهایی ۸ بر صفر داکی اندو از ژاپن را با پيروزي پشت سر گذاشت و در فينال هوچين دايخي از برزيل را ۲ بر صفر برد و به مدال طلا رسيد.

وی ادامه داد: در کاتای انفرادی، ابوالفضل شهرجردی دیگر ورزشکار استان مرکزی در ابتدا ریسوکه ساساکی از ژاپن را ۴ بر یک برد و در دومین مبارزه برابر ریوجو موتو دیگر نماینده کشور میزبان ۴ بر یک نتیجه را واگذار کرد  و با شکست موتو برابر کاتاروی کشور ترکیه, شهرجردی از رسیدن به جدول شانس مجدد باز ماند.


تيم ايران با كسب ۲ طلا، يك نقره و ۳ برنز بر سكوي دوم ليگ جهاني كاراته وان ژاپن ايستاد.

انتهای پیام/

برچسب ها:
دیدگاه بینندگان
  ارسال دیدگاه

  پاسخ دهید

  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  salamup.ir