امروز : سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۰۹٫۱۳ ۰۷:۴۶ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

در مراسم تجلیل از ورزشکاران مدال‌آوران استان مطرح شد؛
صاحبان صنایع از ورزش استان حمایت کنند/فعالیت باشگاه شهرداری از سر گرفته می‌شود

استاندار مرکزی گفت: حمایت هرچه بیشتر صنایع استان از ورزش قهرمانی و حرفه‌ای به رشد و توسعه ورزش استان کمک فراوانی می‌کند.

اراک امروز؛ مراسم تقدیر از قهرمانان مدال‌آور ورزش استان مرکزی شامگاه یکشنبه با حضور مسئولین استان مرکزی و ورزشکاران استان در سالن کوه نور اراک برگزار شد.

در این مراسم از ۱۲۶ مدال‌آور ورزش استان که در مسابقات جهانی و بین‌المللی تواسنه بودند افتخاری برای استان در ۲۶ رشته ورزشی کسب کنند، با اهدای لوح و هدایا تجلیل شد.

سید علی آقازاده استاندار مرکزی در این مراسم به ظرفیت‌های صنعتی استان اشاره کرد و گفت: حمایت هرچه بیشتر صنایع استان از ورزش قهرمانی و حرفه‌ای به رشد و توسعه ورزش استان کمک فراوانی را خواهد کرد.

آقازاده با اشاره به اینکه استان مرکزی با داشتن این صنعت و جوانان ورزشکار می‌تواند به جایگاه بالاتر از آنچه امروز قرار دارد برسد، اظهار کرد: این قول را به جامعه ورزش استان می‌دهیم که در یک فرصت دوساله و با برنامه‌های پیش‌بینی‌ شده، در رشته‌های پایه و مدال‌آور به یکی از استان‌های برتر کشور تبدیل شویم.

صنایع حمایت بیشتری از ورزش حرفه‌ای داشته باشند

علی‌اکبر کریمی نماینده اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه صنایع استان باید حمایت‌های بیشتری را از ورزش استان داشته باشند، گفت: حمایت بیشتر صنایع استان به ورزش کمک می‌کند ورزش استان به جایگاه اصلی خود در کشور دست یابد.

کریمی با اشاره به اینکه ورزشکاران برای کسب عناوین قهرمانی نیازمند حمایت‌های بیشتری هستند، افزود: با تشکیل شورای ورزش و صندوق حمایت از ورزشکاران در استان می‌توان حمایت‌های بیشتری را از جامعه ورزش استان داشته باشیم.

خبرهای خوشی از فعالیت مجدد باشگاه شهرداری در  راه است

سید مهدی مقدسی نماینده اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی به دیدار مسئولین استان با وزیر ورزش در آینده نزدیک اشاره کرد و گفت: در این دیدار مسائل و مشکلات ورزش استان را پیگیری خواهیم کرد.

مقدسی به پیگیری‌های صورت گرفته به‌منظور فعالیت مجدد باشگاه شهرداری اراک اشاره کرد و افزود: در نامه‌ای که به وزارت کشور ارسال‌شده است و قول‌های که مسئولین استانی داده‌اند به‌زودی خبرهای خوبی در خصوص فعالیت‌های مجدد باشگاه شهرداری خواهیم داشت.

 

برچسب ها:
دیدگاه بینندگان
  ارسال دیدگاه

  پاسخ دهید

  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  salamup.ir