امروز : دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۱۰٫۱۳ ۱۷:۵۸ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

پاسخ قاطع مردم اراک به دشمنان و آشوب‌گران؛
امروز ملت ایران بار دیگر بساط فتنه و فتنه‌گران را جمع کرد/امروز یک‌صدا برای حمایت از انقلاب و ولایت به صحنه آمده‌ایم

شهروندان اراکی امروز هم‌صدا با دیگر مردم ایران به صحنه آمده و پرچم برائت از اغتشاش‌گران را برافراشته و حمایت خود را از نظام و انقلاب اعلام کردند.

اراک امروز؛ مردم ولایتمدار کلانشهر اراک روز چهارشنبه در اقدامی خودجوش و در پاسخ به اقدامات آشوبگرانه عده‌ای فتنه‌گر و فرصت طلب و دخالت‌های بیگانگان در امور داخلی کشورمان در میدان شهدای این شهر تجمع کرده و حمایت قاطع خود را از انقلاب اسلامی، نظام جمهوری اسلامی و ولایت اعلام کردند.

در حاشیه این مراسم خبرنگار ما با تعدادی از شهروندان اراکی گفتگوی داشت که متن ان به شرح ذیل است:

مردم‌اجاز نمی‌دهند عده‌ای آشوب‌گر به مقدساتشان اهانت کنند

یکی از بانوان اراکی حاضر در این تجمع خودجوش مردمی با اشاره به اینکه همه مردم به مشکلات اقتصادی نظیر بیکاری و گرانی اذعان دارند، گفت: این مشکلات باعث نمی‌شود تا عده ای بخواهند با اغتشاش و ایجاد ناامنی ضمن بازی با احساسات مردم بر مشکلات اضافه کنند.

وی ادامه داد: ملت ایران هرگز اجازه نمی‌دهند معاندین نظام با سوءاستفاده از اعتراضات به حق مردم، برای خود جولان دهند و با اقداماتشان دشمنان را خوشحال کنند.

این بانوی اراکی با تاکید بر اینکه بسیاری از جوانان این مرز و بوم از جان خود گذشتند تا اسلام پا برجا بماند، افزود: مردم اجاز نمی دهند عده ای آشوب‌گر بخواهند به مقدساتشان اهانت کنند.

وی اضافه کرد: البته مردم ایران از همان روزهای اول صف خود را از اغتشاش‌گران جدا کردند و از مسئولین هم انتظار داریم برخورد مناسب را با آشوب‌گران داشته باشند.

این بانوی اراکی اضافه کرد: هر چقدر هم که در کشور مشکل داشته باشیم راضی نخواهیم شد تا استکبار جهانی و بیگانگان بر کشور سلطه پیدا کنند.

ملت ایران برای حمایت از انقلاب و ولایت به میدان آمده‌اند

رحیمی پور یکی از شهروندان اراکی با اشاره به اینکه مردم امروز حرکت خودجوشی را در برابر اغتشاش‌گران داشتند، گفت: امروز مردم با حضور خود این پیام را به دشمنان دادند که ملت ایران بیدار است و اجازه زیاده خواهی را به استکبار جهانی نمی دهد.

رحیمی پور اظهار کرد: پیام دیگر حضور امروز مردم به اغتشاش‌گران این است که از این لحظه دیگر اجازه نمی‌دهند به منابع ملی و مردم آسیب بزنند و در کشور اغتشاش و ناامنی ایجاد کنند.

یکی دیگر از شهروندان اراکی با اشاره به اینکه ملت ایران انقلاب و رهبرشان را دوست دارند، گفت: امروز به منظور حمایت از انقلاب و رهبر آمده‌ایم و اجازه نخواهیم داد عده ای فریب خورده آشوب ایجاد کنند.

وی ادامه داد: ما این انقلاب را به سادگی به دست نیاورده ایم که آن را به سادگی از دست بدهیم و تا پای جان برای دفاع از انقلاب و حمایت از رهبری آماده هستیم.

آمده‌ایم تا حمایت خود را از رهبر معظم انقلاب اعلام کنیم

یکی دیگر از شهروندان اراکی با اشاره به حضور خودجوش مردم در این تجمع گفت: این حضور مردم نشان از اثبات حقانیت نظام و اسلام است.

وی اظهار کرد: امروز آمده‌ایم اطاعت و پیروی خود را از رهبر معظم انقلاب اعلام و انزجار و خشم‌مان را از عربستان و آل سعود اعلام کنیم.

این شهروند اراکی با تاکید بر اینکه ملت ایران از این فریب‌خوردگان بیزار است، افزود: هیچگاه اجازه نمی‌دهیم دولت و ملت دست بیگانگان بیفتد.

وی با اشاره به اینکه امروز بیش از هر زمانی نیازمند اتحاد هستیم بیان کرد: در سایه اتحاد و همدلی است که می‌توان بر مشکلات فایق آمد و توطئه دشمنان را خنثی کرد.

امروز ملت ایران بار دیگر با حضور خودجوش بساط فتنه و فتنه‌گران را جمع کرد

سیدمحمد میرطالبی یکی از دانش‌آموزان اراکی گفت: امروز به همراه دوستان و همکلاسی‌هایمان آماده‌ایم تا این حرکت آشوب‌گران را محکوم کنیم.

میرطالبی با اشاره به اینکه کسی که پرچم کشور را به آتش می‌کشد از ملت ایران نیست، افزود: مردم آمده اند تا بساط این فتنه‌گران را جمع کنند.

وی ادامه داد: ما دانش آموزان با الگو گیری از شهید فهمیده همیشه در صحنه خواهیم بود و اجازه نخواهیم داد دشمن به اهداف شوم خودشان دست پیدا کند.

ملت هیچگاه دست از حمایت از ولایت و نظام اسلامی بر نخواهد داشت

یکی از بانوان اراکی گفت: وظیفه هر انسان آزاده و مسلمانی است که در چنین شرایطی در صحنه حضور داشته باشد و به دشمنان نشان دهد که ملت هیچگاه پشت نظام و انقلاب را خالی نمی کند.

وی ادامه داد: امروز آمده ایم با حضور خودمان چشم دشمنان را کور کنیم و خاری باشیم در چشم دشمنان نظام که هیچگاه نخواسته‌اند این روزهای با عظمت را ببیند.

این بانوی اراکی اضافه کرد: این عشق و علاقه مردم به رهبر و انقلابشان هرگز اجازه نمی‌دهد که فتنه گران به اهداف شوم خود دست پیدا کنند.

وی گفت: امروز مردم بار دیگر با حضور خود ثابت کردند اقدامات استکبار جهانی علیه ملت ایران، مردم را در برابر آمریکا متحدتر می کند.

وی با تاکید بر اینکه مردم امروز بار دیگر با آرمان‌های ولایت فقیه پیمان مجدد بستند، بیان کرد: مردم با حضور گسترده خود ثابت کردند خون شهداء هیچگاه پایمال نخواهد شد.

این بانوی اراکی با یادآوری اینکه ملت ایران همواره در مقابل دشمنان از نظام اسلامی پاسداری کرده‌اند، گفت: این اغتشاشات و آشوب‌ها برنامه دشمن در کشور بود که دست استکبار جهانی و رژیم غاصب صهیونیستی هم در کار بود ولی امروز مردم با حضور خود پاسخ محکمی به این دشمنان قسم خورده دادند که تا پای جان از نظام و ولایت ایستاده‌اند.

مسئولان قدر این مردم بابصیرت را بدانند

فرجی یکی از شهروندان اراکی گفت: مردم استان مرکزی هم نوا با ملت ایران بار دیگر با انقلاب و رهبری اعلام همبستگی کردند و به دشمنان این پیام را دادند که مردم ایران بیدار هستند و فریب توطئه های آنها را نمی خورند.

فرجی اضافه کرد: در واقع مردم بار دیگر با حضور خودجوش خود خشم و انزجار خود را از منافقین و دشمنان اعلام کردند.

وی با تاکید بر اینکه مردم از ابتدای انقلاب تا به امروز در تمام صحنه‌های دفاع از اسلام و انقلاب حضور داشته اند، گفت:  ملت حتی در بیشتر صحنه‌ها از مسئولین هم جلوتر بوده‌اند و این حضور مردم بار مسئولان را برای خدمتگذاری سنگین‌تر می کند.

فرجی اظهار کرد: از مسئولین انتظار داریم قدر این مردم با بصیرت را بدانند و در خدمتگذاری به این مردم با تمام توان تلاش و برنامه ریزی داشته باشند.

انتهای پیام/

برچسب ها:
دیدگاه بینندگان
  ارسال دیدگاه

  پاسخ دهید

  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  salamup.ir