امروز : دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۱۰٫۱۶ ۱۴:۲۳ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان


شایعه پراکنی یک کانال معلوم‌الحال/اراک در آرامش کامل به سر می‌برد

برخی کانال های موثر در ایجاد آشوب در کشور، با وجود دریافت پاسخ کوبنده مردم، همچنان تلاش می کنند با شایعه پراکنی از طریق فضای مجازی، از ادامه اغتشاشات خبر داده و فضای کشور را همچنان ناآرام نشان دهند.

اراک امروز؛ روز پنجشنبه ۷ دی ماه بود که تجمع مردم در مشهد و تعدادی از شهرهای استان خراسان رضوی در اعتراض به مشکلات صنفی، معیشتی و اقتصادی به گوش رسید و در روزهای بعد در برخی از شهرهای کشور اعتراضات مشابهی شکل گرفت.

photo_2017-12-30_18-42-0748

باتوجه به اینکه دشمنان و استکبار جهانی که با پیروزی انقلاب اسلامی همواره به دنبال ضربه زدن به نظام هستند از کوچکترین فرصت برای دست یابی به اهدافشان استفاده می کنند در این راستا اعتراضات به وجود آمده در برخی از شهرهای کشور را فرصت مناسبی برای اجرای برنامه هایشان دیدند و تلاش کردند با استفاده‌ حداکثری از قدرت رسانه‌ای خود از این آب گل‌آلود ماهی بگیرند.

افراد فرصت‌طلب و معاند نظام اعتراضات مردمی را فرصت مناسبی برای اجرای برنامه هایشان دیدند و تلاش کردند با تحریک کردن برخی از سر سپردگانشان اعتراضات را به سمت تجمعات سراسری علیه نظام جمهوری اسلامی تحریک کنند.

کار به‌جایی رسید که این تجمعات خطرناک شد، و رنگ و بوی فتنه، اغتشاش و آشوب به خود گرفت. این اعتراضات به نام معیشت و دغدغه مردم صورت می گرفت اما شعارها نشان می‌داد که دیگر پای دغدغه مشکلات معیشتی در میان نبوده و ضدانقلاب برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی خیز برداشته است.

معاندین نظام با بهره گیری از فضای مجازی و برای گسترده نشان دادن اغتشاشات در کشور تصاویر مربوط به اعتراضات در سایر کشورها و حتی اعتراضات در برخی از استان های دیگر را به نام استانی دیگر منتشر می کردند تا فضا را متشنج جلوه دهند و جوانان بیشتری را به خود جذب کنند.

435508297_318262 438314479_210885 445401218_27141

افراد فرصت‌طلب، معاند نظام که از حضور خودش جوش مردم در صحنه  و خاموش شدن شعله های آشوب خشمگین شده اند همچنان تلاش می کنند با شایعه پراکنی از طریق فضای مجازی نشان دهند که شرایط همچنان در شهرهای مختلف کشور نا آرام است و اغتشاش گران همچنان در خیابان ها حضور دارند.

وقتی یک کانال معلوم‌الحال، فضای اراک را ناآرام می‌بیند

نمونه هایی از این شایعه پراکنی ها در فضای مجازی، شب گذشته در اراک نیز اتفاق افتاد.

شب گذشته معاندین نظام با انتشار فیلم های مربوط به چند شب گذشته، اعلام کردند که در مقابل فرمانداری اراک مجددا اعتراضات گسترده ای صورت گرفته است.

435507164_320874

این در حالی بود که طبق بررسی های به عمل آمده توسط خبرنگاران ما در همان زمان از محل فرمانداری اراک، این مکان و همچنین شهر اراک در آرامش کامل به سر می برد که این موضوع بار دیگر شایعه پراکنی این رسانه های معاند را بر همگان روشن کرد.

445320973_32340

البته بسیاری از مردم از همان روزهای ابتدایی زمانی که احساس کردند اعتراضات به فرصتی برای سو استفاده معاندین نظام تبدیل شده است و کم کم صف خودشان را از اغتشاش گران و آشوب گران جدا کردند ولی همچنان تعدادی جوان که فریب معاندین را خورده بودند هنوز در صحنه حضور داشتند و به دنبال خسارت زدن به اموال عمومی و ایجاد نا امنی در کشور بودند.

این اقدامات که به مذاق مردم ولایت مدار ایران اسلامی خوش نیامد، مردم را به صورت خودجوش به صحنه آورد تا برای جمع کردن بساط فتنه گران را جمع کنند.

تجمع خودش جوش مردمی که با حضور گسترده مردمی همراه بود در استان مختلف کشور برگزار شد تا با دیگر مردم با بصیرت و بیشن عمیقی که نسبت به توطئه های دشمنان دارند خط پایانی بر اغتشاشات کشیده شد.

555

با این حال، معاندین نظام که یکبار دیگر در اجرای توطئه های خود شکست خورده اند همچنان سعی دارند با ترفندهای مختلف و شایعه سازی ها توجه ها را به سمت خود جلب کنند که البته در این زمینه هوشیاری مردم را می طلبد.

انتهای پیام/

برچسب ها:
دیدگاه بینندگان
  ارسال دیدگاه

  پاسخ دهید

  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  salamup.ir