امروز : دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۱۰٫۱۹ ۱۳:۵۶ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

به استواری کوه؛
بانوی کارآفرینی که مردانه زندگانی را می‌چرخاند/اشتغال‌زایی برای ۱۳ نفر در کارگاه تولید پوشاک

«نسرین قاسمی» یکی از بانوان کارآفرین شهرستان اراک است؛ بانویی که قهرمان زندگی فرزندانش شده و هر سه فرزند از این مادر فداکار در کار خود الگو گرفته و سخت‌کوشی و تلاش را پیشه خود کرده‌اند.

اراک امروز؛ «نسرین قاسمی» یکی از بانوان کارآفرین شهرستان اراک است؛ بانویی که قهرمان زندگی فرزندانش شده و هر سه فرزند از این مادر فداکار در کار خود الگو گرفته و سخت‌کوشی و تلاش را پیشه خود کرده‌اند.

«نسرین قاسمی» از جمله زنان سرپرست خانوار است که برای غلبه بر مشکلات و چرخاندن چرخ زندگی خود با دریافت تسهیلات اشتغال‌زایی از کمیته امداد استان مرکزی از سال ۱۳۷۹ برای خود کارگاه تولیدی راه‌اندازی و کار خیاطی را شروع کرد.

این بانوی کارآفرین با همت و اراده توانسته است ضمن در دست گرفتن بازار استان، از استان‌های دیگر نیز سفارش کار بگیرد و موفق شده در بازار دیگر استان‌ها نیز موفق عمل کند.

این بانوی کارآفرین موفق شده است تا برای ۱۳ نفر به شکل مستقیم فرصت شغلی ایجاد کند.

قاسمی دغدغه این روزهای خود را نبود نقدینگی دانست و گفت: وجود مشکلات مانعی بر سر راه اهدافم نیست و تلاش دارم برای اینکه بتوانم در بازار فروش موفق‌تر عمل کنم مغازه‌ای را در سطح شهر راه‌اندازی کرده و تولیدات کارگاه را به شکل مستقیم به بازار عرضه کنم.

 
برچسب ها:
دیدگاه بینندگان
  ارسال دیدگاه

  پاسخ دهید

  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  salamup.ir