امروز : دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۱۰٫۲۰ ۰۹:۳۶ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

استاندار مرکزی:
سهامدار فعلی هپکو انصراف داده است/تجمعات کارگران هپکو روند رسیدگی به مشکلات را کند می‌کند

استاندار مرکزی گفت: سهامدار فعلی هپکو توان مالی اداره کردن آن را نداشت بنابراین طی یک ماه گذشته با جلساتی که در شورای تأمین و رئیس سازمان خصوصی‌سازی برگزار شد سهامدار فعلی انصراف داد.

اراک امروز؛ سید علی آقازاده استاندار مرکزی، اظهار داشت: به مدت ۱۰ سال است که هپکو با مشکلاتی روبرو بوده و علی‌رغم حضور سهامداران بسیاری در این شرکت نتوانسته عملکرد موفقی داشته باشد.

وی بیان کرد: سهامدار فعلی این شرکت توان مالی اداره کردن آن را نداشت بنابراین طی یک ماه گذشته با جلساتی که در شورای تأمین و رئیس سازمان خصوصی‌سازی برگزار شد سهامدار فعلی انصراف داد که توسط هیئت‌مدیره سازمان خصوصی‌سازی پذیرفته شده است.

استاندار مرکزی با بیان اینکه در حال حاضر سهامدار هپکو مسئولیتی در این شرکت ندارد، خاطرنشان کرد: تاکنون انصراف این سهامدار به دلایل قانونی از سوی سازمان خصوصی‌سازی اعلام نشده است.

آقازاده اضافه کرد: کارکنان هپکو شاهد تلاش مسئولان استان برای رفع مشکلات آنان هستند و با توجه به این امر تجمع کارکنان هپکو در خیابان چه معنی می‌تواند داشته باشد.

وی تصریح کرد: هفته گذشته آخرین حقوق این کارگران پرداخت شده است هرچند این کارگران دو ماه حقوق در سال ۹۶ عقب هستند.

استاندار مرکزی تأکید کرد: اختلافاتی در پرداخت حقوق‌های معوق سال ۹۵ وجود دارد که استانداری در آن ورود پیدا نمی‌کند اما زمانی که این شرکت به شرایط مناسبی برسد حتماً مورد رسیدگی قرار خواهد گرفت.

آقازاده گفت: برخی از کارگران این شرکت تحریک شده و در خیابان‌ها اعتراض می‌کنند که این امر سبب می‌شود روند رسیدگی به مشکلات هپکو یا متوقف شده یا بسیار کند شود.

به گفته وی رسیدگی به مشکلات شرکت هپکو بیشترین سهم در استان را به خود اختصاص داده است.

فارس

انتهای پیام

برچسب ها:
دیدگاه بینندگان
  ارسال دیدگاه

  پاسخ دهید

  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  salamup.ir