امروز : یکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۱۰٫۲۳ ۱۵:۳۰ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

رئیس هیات پینگ پنگ استان مرکزی:
۳۵۰ نفر درطرح ملی استعدادیابی پینگ‌پنگ در اراک واجد شرایط شناسنامه ورزشی شدند+عکس

رئیس هیات پینگ پنگ استان مرکزی گفت: درطرح ملی استعدادیابی پینگ پنگ در اراک ۳۵۰ نفر واجد شناسنامه ورزشی شدند و زمان‌های لازم برای آموزش آنان پیش‌بینی و برنامه‌ریزی شده است.

اکبر نجفی رئیس هیات پینگ پنگ استان مرکزی در گفتگو با اراک امروز؛ استعدایابی  در رده های سنی پایه را از اولویت‌های اصلی این هیات دانست و گفت: جشنواره ملی استعدادیابی تنیس روی‌میز آذرماه امسال در سالن ۲۰۰۰ نفری مجموعه ۵ مرداد اراک برگزار شد.

نجفی اظهار کرد: در این جشنواره عمومی که در رده سنی ۵ تا ۱۰ سال و در دو بخش دختر و پسر برگزار شد خوشبختانه شاهد استقبال خانواده ها از اجرای این طرح بودیم.

وی ادامه داد: با تعدادی از مدیران مهدهای کودک و مدارس ابتدایی برای شرکت بچه ها در این جشنواره هماهنگی های لازم صورت پذیرفته است.

نجفی تصریح کرد: در این جشنواره ۳۵۰ نفر واجد شناسنامه ورزشی شدند و زمان لازم برای آموزش در نظر گرفته شده است.

وی خاطرنشان کرد: هیات تنیس روی میز شهرستان اراک یک دوره آموزشی سه ماهه به صورت رایگان برای علاقه‌مندان در روز های فرد از ساعت ۱۶.۳۰ الی ۱۸ برای متولدین سال های ۹۰ تا ۹۳  به مربی‌گری آقای عماد ثاقبی و خانم ها  نوروزی، بیات و جنیدی و روزهای زوج از ساعت ۱۸ الی ۱۹.۳۰ به مربی‌گری آقایان سیامک امیری، سروش فراهانی و خانم مهشاد طلایی برای متولدین ۸۷ تا ۹۰ پیش بینی کرده است.

 
برچسب ها:
دیدگاه بینندگان
  ارسال دیدگاه

  پاسخ دهید

  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  salamup.ir