امروز : سه شنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۶/۱۱٫۱۵ ۱۱:۲۹ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

محور داودآباد بازهم حادثه آفرید
عدم تخصیص اعتبارات مصوب برای محور اصلی داودآباد_ اراک/اصلاح و تعریض این محور حادثه خیز از خواسته‌های اساسی مردم

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس گفت: در سال های اخیر اعتبارات خوبی برای این محور در نظر گرفته شده است ولی به سرانجام نرسیده است و اعتبارات تخصیص صفر بوده است.

 اراک امروز؛صبح امروز یک دستگاه پژو ۲۰۶ در محور داودآباد-اراک واژگون شد و راننده این ماشین به علت پرتاب شدن با شتاب به بیرون از خودرو به شدت آسیب دیده است.

شهر داودآباد از توابع شهر اراک هفت هزار نفر جمعيت دارد و در ۳۲ كيلومتري شمال شرقي اراك واقع شده است و علیرغم اینکه داودآباد از سال ۸۲ بر اساس تقسيمات كشوري به شهر تبديل شد، محور مواصلاتی این شهر تا مرکز استان در حد یک محور درجه سه روستایی باقی مانده است.

هر ساله کم عرض بودن محور مواصلاتی داودآباد_اراک سبب واژگونی خودروها و تصادفات شدید جاده‌ای می‌شود، این مسیر به خصوص برای افرادی که کمتر در این مسیر تردد دارند به دلیل عدم آشنایی با جاده بیشتر خطرآفرین است.

مردم داودآباد از وضعیت این جاده بسیار گله‌مندند و خواستار استاندارد و بهینه‌سازی آن در کوتاه‌ترین زمان ممکن هستند، چراکه وجود دو پیچ خطرناک در این محور سبب شده این جاده مواصلاتی اصلی به عنوان یکی از نقاط حادثه‌خیز استان معرفی شود.

شهردار داودآباد

اصلاح و تعریض محور داودآباد یکی از خواسته‌های اساسی مردم است

محمد محمدی شهردار داودآباد روز جمعه در سفر استاندار مرکزی به شهر داودآباد با اشاره به وضعیت نامطلوب محور داودآباد_اراک گفت: اصلاح و تعریض محور داودآباد یکی از خواسته‌های اساسی مردم این منطقه است.

محمدی اظهار کرد: به سبب استاندارد نبودن جاده، وجود پیچ‌های خطرناک و حادثه‌خیز بودن محور، بارها شاهد حوادثی تلخ برای مسافران این محور بوده‌ایم و خودروی من نیز بارها از جاده خارج شده است.

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس

فرماندار اراک پیگیر تخصیص اعتبارات محور داودآباد باشد

علی‌اکبر کریمی نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم شهر داودآباد خواسته‌ها و مشکلاتی دارند که باید رسیدگی شود یکی از این مشکلات نامناسب بودن محور داودآباد به اراک است.

کریمی اظهار کرد: در سال‌های اخیر اعتبارات خوبی برای این محور در نظر گرفته شده ولی به سرانجام نرسیده و تخصیص اعتبارات صفر بوده است.

وی با اشاره به اینکه امسال هم اعتباراتی برای این محور در نظر گرفته شده است بیان کرد: امیدواریم با پیگیری‌هایی که فرمانداری انجام می‌دهد، امسال اعتبارات تخصیص داده شود.

در شرایطی که امسال چندین حادثه در این محور به وقوع پیوسته و چهار نفر کشته و تعدادی زیادی مصدوم برجای گذاشته است، مردم داودآباد همچنان چشم انتظار وعده‌های مسئولان برای بهسازی محور داودآباد-اراک هستند.

تصاویر مربوط به صبح امروز است.

 
برچسب ها:
دیدگاه بینندگان
  ارسال دیدگاه

  پاسخ دهید

  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  salamup.ir