امروز : یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۱۱٫۱۷ ۰۹:۰۷ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

رئیس اتاق اصناف مرکز استان مرکزی
نمایشگاه بهاره امسال در اراک برگزار نمی شود

رئیس اتاق اصناف مرکز استان مرکزی گفت: به منظور حمایت از واحدهای صنفی و ایجاد حس رقابت‌پذیری در سطح بازار، نمایشگاه بهاره امسال در اسفندماه در اراک برگزار نخواهد شد.

جمشید زند رئیس اتاق اصناف مرکز استان مرکزی در گفتگو با اراک امروز؛ با اشاره به رکود چند ساله اخیر حاکم بر بازار گفت: به منظور ایجاد حس رقابت‌پذیری در سطح بازار، نمایشگاه عرضه مستقیم کالا بهاره در اراک برگزار نمی شود.

زند، هدف از برگزرای نمایشگاه بهاره را تنظیم بازار عنوان کرد و افزود: در سال های اخیر به دلیل شرایط رکودی حاکم بر بازار خیلی شاهد وضعیت آشفته بازار نیستیم چراکه واحدهای صنفی به دنبال فروش بیشتر با کمترین میزان سود هستند.

وی با تاکید بر اینکه هیچ کمبودی در خصوص مایحتاج مردم در روزهای پایانی سال نداریم، ادامه داد: مردم دغدغه کالاهای مورد نیاز را نداشته باشند و این کالاها با قیمت مناسب برای شب عید در اختیار آنها قرار می گیرد.

رئیس اتاق اصناف مرکز استان مرکزی با اشاره به اینکه در روزهای پایانی سال ثبت قیمت ها را در استان خواهیم داشت، افزود: در این ایام هیچ‌گونه تغییر قیمت محسوسی در کالاهای پرمصرف در شب عید و تاثیرگذار در سبد خانوار نداریم، بلکه در مواردی کاهش قیمت را خواهیم داشت.

زند، همچنین از آغاز طرح تشديد کنترل و بازرسي اصناف ويژه ایام پایانی سال در بازار به صورت مشترک با سازمان صنعت معدن و تجارت، تعزيرات حكومتي، مرکز بهداشت، دامپزشکی و بازرسين اصناف از روز شنبه ۱۴ بهمن ماه در اراک خبر داد و گفت: شهروندان در صورت مشاهده هرگونه تخلف اعم از گران‌فروشي و کم‌فروشي، مراتب را با شماره ۳۸۲۰ یا کیوسک مستقر در میدان شهدای اراک به اطلاع بازرسان اتاق اصناف برسانند.

در استان مرکزي ۱۲ اتاق اصناف، ۱۸۷ اتحاديه صنفي، ۵۲ هزار واحد صنفي با اشتغال ۵۵ هزار نفري فعال هستند.

انتهای پیام/

برچسب ها:
دیدگاه بینندگان
  ارسال دیدگاه

  پاسخ دهید

  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  salamup.ir