امروز : یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۱۱٫۲۲ ۱۷:۵۵ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

پیام راهپیمایان اراکی به دشمنان و یاوه‌گویان؛
توطئه‌های دشمنان تأثیری بر اراده ملت ایران ندارد/مردم همچنان بر عهد خود با ارزش‌های انقلاب ثابت قدم و استوارند

یکی از راهپیمایان اراکی با اشاره به اینکه ایران کشور مستقل و قدرتمند است، گفت: امروز مردم ایران با حضور خود ثابت کردند که با وحدت و یکپارچگی در کنار هم ایستاده‌اند و توطئه‌های دشمنان تأثیری بر اراده ملت ایران ندارد.

اراک امروز؛ ۲۲ بهمن‌ماه یکی از روزهای خاطره انگیز برای ملت ایران و روز پیروزی حق در برابر ظلم و کفر است، مردم ایران هرسال با شکوه‌تر از گذشته این روز را جشن می‌گیرند.

اقشار مختلف مردم اراک از پیر و جوان، کوچک و بزرگ با حضور گستره خود از همان لحظات اولیه روز یکشنبه مصادف با ۲۲ بهمن‌ماه در میدان شهدای این شهر بار دیگر با آرمان‌های انقلاب و نظام تجدید میثاق کردند.

در ادامه با تعدادی از شهروندان اراکی حاضر در راهپیمایی هم صحبت شدیم:

مردم نظام و رهبرشان را دوست دارند

محمد جواد شعبانی، یکی از جوانان اراکی حاضر در راهپیمایی با اشاره به اینکه عزت و سربلندی کشور برایش موضوع مهمی است، بیان کرد: امروز هم آمده‌ایم تا بار دیگر عزت و اقتدار ملت ایران را به رخ جهانیان بکشیم.

photo_2018-02-11_13-47-13

شعبانی بیان کرد: امروز آمده‌ایم به دشمنان نظام بفهمانیم که این ملت همچنان راه امام (ره) و رهبر معظم انقلاب را با قدرت هرچه تمام‌تر ادامه می‌دهد.

توطئه‌های دشمنان، بر اراده ملت ایران اثری ندارد

فاطمه آزاد مرزآبادی، از نسل چهارمی‌ها انقلاب با اشاره به اینکه ایران کشور مستقل و قدرتمند است، گفت: امروز مردم ایران با حضور خود ثابت کردند که با وحدت و یکپارچگی در کنار هم ایستاده‌اند.

photo_2018-02-11_13-47-04

وی بیان کرد: ملت ایران شهدای بسیاری را برای پیروزی انقلاب خود هدیه کردند و ما امروز اجازه نمی‌دهیم خون این عزیزان به راحتی پایمال شود.

مردم سیلی محکمی بر دهان استکبار زدند

یکی از بانوان اراکی با اشاره به اینکه مردم ایران همواره در این جشن باشکوه ۲۲ بهمن‌ماه شرکت می‌کنند، اظهار کرد: امروز آمده‌ایم تا با حضور خود پشت سر نظام و رهبری بایستیم و سیلی محکمی بر دهان استکبار بزنیم.

photo_2018-02-11_13-55-14

وی با تاکید بر اینکه در سایه اتحاد و همدلی همواره پیروز خواهیم بود، بیان کرد: امروز مردم صحنه باشکوهی از اتحاد و همدلی خود را رقم زدند.

ملت ایران در مسیر خود ثابت قدم و استوارند

یکی دیگر از شهروندان شرکت کننده در راهپیمایی امروز گفت: امروز آمده‌ایم تا بار دیگر وفاداری خود را به این انقلاب اعلام کنیم و اطاعت از رهبری را به دشمنان نشان دهیم. 

photo_2018-02-11_13-46-50

وی ادامه داد: حضور گسترده مردم این پیام را هم برای مسئولان دارد که قدردان این مردم باشند و از هیچ کوششی برای رفع مشکلات آنان دریغ نکنند.

غیرت و از خودگذشتگی با خون مردم عجین شده است

محمدی یکی دیگر از شهروندان اراکی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی بر پایه خون هزاران شهید بنا نهاده شده است، بیان کرد: با غیرت و ایثار خود اجازه نمی‌دهیم دشمنان بر این کشور دست درازی کنند.

photo_2018-02-11_13-47-48

کشور و نظام‌ اسلامی خود را دوست داریم

کریمی یکی دیگر از راهپیمایان امروز گفت: امروز آمده‌ایم تا با حضور خود پاسخ دشمنان و مخالفان نظام را که قصد سوء استفاده و ایجاد اغتشاش دارند را بدهیم.

photo_2018-02-11_13-47-51

وی ادامه داد: امروز با فرزندانم در مراسم راهپیمایی شرکت کرده‌ام تا فرزندام بیاموزند که در آینده در مسیر انقلاب و مقابله با استکبار و بیگانگان قدم بردارند.

انتهای پیام/

برچسب ها:
دیدگاه بینندگان
  ارسال دیدگاه

  پاسخ دهید

  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  salamup.ir