امروز : چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۱۱٫۲۲ ۱۸:۰۱ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

مسئولان همپای مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن؛
ملت ایران نشان دادند که پای این انقلاب ایستاده‌اند/حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، خط بطلانی بر تمام توطئه‌های دشمنان

سرپرست معاونت اقتصادی استانداری مرکزی حضور مردم را نشانه اتحاد و همدلی عنوان کرد و ادامه داد: این حضور مردم نشان دهنده این است که مردم مصمم به تداوم جریان انقلاب اسلامی هستند.

اراک امروز؛ ۲۲ بهمن سالروز رهایی ملت ایران از ظلم و ستم شاهنشاهی است، هر سال در چنین روزی مردم ایران اسلامی برای قدردانی از شهدای انقلاب و برگزاری جشن پیروزی، در راهپیمایی سراسری این روز حضور پرشوری دارند.

photo_2018-02-11_14-38-41

امسال هم مردم و مسئولان کنار یکدیگر حماسه‌ای دیگر خلق کردند تا انقلاب با شکوه هرچه تمام‌تر دهه چهارم خود را آغاز کند.

در ادامه با تعدادی از مسئولان استان مرکزی درباره حضور مردم در سی‌و نهیمن جشن انقلاب اسلامی گفتگو کردیم:

مدیر حوزه‌های علمیه استان مرکزی:

ملت ایران همواره پشتیبان و حامی نظام بوده‌اند

حجت الاسلام کاظم سپاسی آشتیانی، مدیر حوزه‌های علمیه استان مرکزی با اشاره به اینکه مردم همواره در صحنه‌های مختلف حضور دارند، بیان کرد: مردم همواره وظیفه خود را در حمایت از نظام و رهبری به خوبی انجام داده‌اند.

photo_2018-02-11_14-38-35

وی با اشاره به اینکه ملت ایران ۳۹ سال است که در برابر دشمنان ایستاده‌اند، بیان کرد: مسئولان برای رفع مشکلات اقتصادی مردم باید تلاش داشته باشند، مدیران باید بدانند در سایه مدیریت جهادی است که می‌توان بر مشکلات فائق آمد.

سپاسی آشتیانی به پیشرفت‌های ایران در عرصه‌های مختلف نظامی و علمی اشاره کرد و افزود: کشوری که توان ساخت پیچیده‌ترین موشک‌ها و سلا‌ح‌ها را دارد می‌تواند مشکلات مردمی را هم به راحتی حل کند.

سرپرست معاونت اقتصادی استانداری مرکزی:

ملت ایران نشان دادند که پای این انقلاب ایستاده‌اند

سعید فرخی، سرپرست معاونت اقتصادی استانداری مرکزی با اشاره به حضور پرشور مردم در راهپیمایی امروز گفت: خدا را شاکریم که مردم یک بار دیگر اتحاد و انسجام خود را به نمایش گذاشتند.

فرخی با بیان اینکه مردم بار دیگر به ندای رهبر معظم انقلاب لبیک گفتند، ادامه داد: مردم امر مقام معظم رهبری در خصوص برگزاری هرچه با شکوه‌تر راهپیمایی این روز را محقق کردند.

وی حضور مردم را نشانه اتحاد و همدلی عنوان کرد و ادامه داد: این حضور مردم نشان دهنده این است که مردم مصمم به تداوم جریان انقلاب اسلامی هستند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت:

راهپیمایی ۲۲ بهمن، نمایش وحدت و همبستگی ملت ایران

محمدرضا حاجی‌پور، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت با اشاره به اینکه امروز همه اقشار مختلف مردم و طیف‌های مختلف سیاسی در کنار هم در این مراسم حضور داشتند، بیان کرد: مردم مراسم جشن انقلاب را امسال ب شکوه‌تر از سال‌های گذشته برگزار کردند.

photo_2018-02-11_14-35-50

حاجی‌پور با تاکید بر اینکه اتحاد و همبستگی نیاز امروز کشور است، اظهار کرد: مردم و مسئولان با حضور خود این وحدت و همبستگی را امروز کامل کردند.

وی ادامه داد: مسئولان هم بایستی در کنار مردم برای حل مشکلات گام‌های اساسی بردارند تا در ادامه انقلاب، با قدرت در مسیر خود حرکت کند.

فرمانده سپاه ناحیه اراک:

مردم با حضورشان خط بطلانی بر تمام توطئه های دشمنان کشیدند

محمدرضا رضایی، فرمانده سپاه ناحیه اراک بیان کرد: الحمدالله بعد از گذشت ۳۹ سال از پیروزی انقلاب اسلامی ملت ایران همچنان استوار و ثابت قدم در مسیر انقلاب هستند.

photo_2018-02-11_14-35-41

رضایی اظهار کرد: مردم با حضور خود ثابت کردند که توطئه‌های دشمنان برای خارج کردن مردم از مسیر انقلاب کارساز نبوده است و مردم با صلابت در این مسیر حرکت می‌کنند.

وی ادامه داد: در واقع مردم با بصیرتی که داشتند امروز حماسه دیگری را رقم زدند و با حضورشان خط بطلانی بر تمام توطئه‌های دشمنان کشیدند.

رئیس اتاق اصناف مرکز استان مرکزی:

۲۲ بهمن، روزی سرنوشت ساز برای ملت ایران

جمشید زند، رئیس اتاق اصناف مرکز استان مرکزی روز ۲۲ بهمن را روز سرنوشت ساز برای کشور دانست و افزود: حضور مردم در این روز نشان می‌دهد که مردم پشتیبان نظام و انقلاب هستند.

photo_2018-02-11_14-35-55

زند با اشاره به اینکه مردم ایران به نظام خود علاقه دارند، بیان کرد: مردم حاضرند برای سربلندی این نظام از جان خود بگذرند و این موضوع را سال‌های سال ثابت کرده‌اند.

وی با اشاره به اینکه مراسم ۲۲ بهمن امسال از حساسیت خاصی برخوردار بود، گفت: مردم با حضور خود پیام مهمی را به اغتشاشگران و دشمنان نظام دادند.

رئیس اتاق اصناف مرکز استان مرکزی بیان کرد: اصناف و بازاریان هم امروز همگام با سایر اقشار مختلف مردم در مراسم راهپیمایی حضور پیدا کردند و بار دیگر پشتیبانی خود را از نظام اعلام کردند.

انتهای پیام/

برچسب ها:
دیدگاه بینندگان
  ارسال دیدگاه

  پاسخ دهید

  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  salamup.ir