امروز : یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۱۱٫۲۴ ۰۸:۲۰ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان


تمهیدات مسئولین استان مرکزی برای تأمین مایحتاج شب عید مردم

مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری مرکزی از اتخاد تدابیر لازم برای تنظیم بازار و حمایت از مصرف کنندگان در ایام پایانی سال خبر داد.

اراک امروز؛ محمود نعمتی مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری مرکزی شامگاه روز دوشنبه در کارگروه تنظیم بازار استان مرکزی افزود: این میزان تخم مرغ روزانه توسط جهاد کشاورزی به سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تحویل و از سوی اتحادیه تولید کنندگان با نرخ مصوب دولتی در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد.

وی ادامه داد: یک هزار تن پرتقال و ۵۰۰ تن سیب برای تامین میوه شب عید استان مرکزی خریداری شده و اکنون ۷۰۰ تن پرتقال و ۳۵۰ تن سیب به استان وارد و برای توزیع در زمان مقرر در سردخانه انبار شده است.

مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری مرکزی گفت: تا کنون تصمیم قطعی برای برگزاری نمایشگاه بهاره در استان گرفته نشده و در صورت عدم برگزاری این نمایشگاه، طرح فروش فوق العاده بر اساس آیین نامه دولت توسط فروشگاه ها اجرا می شود.

نعمتی افزود: در راستای تامین کالاهای اساسی شب عید نیز ۵۳۷ تن برنج وارداتی با قیمت ۵۶ هزار ریال برای مصرف کنندگان به استان وارد شده است که این محصول برای توزیع در اختیار فروشگاه های زنجیره ای و واحدهای عرضه مستقیم قرار می گیرد.

مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری مرکزی از تشکیل گروه های نظارت بر قیمت های شب عید توسط گروه نظارت و بارزسی سازمان صنعت، معدن تجارت، اتاق اصناف و تعزیرات حکومتی در استان خبر داد و گفت: این گروه ها در روزهای پایانی سال بر قیمت عرضه محصولات مورد نیاز مردم نظارت مستمر دارند و با هرگونه گران فروشی در این روزها برخورد می شود.

ایرنا

انتهای پیام /

برچسب ها:
دیدگاه بینندگان
  ارسال دیدگاه

  پاسخ دهید

  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  salamup.ir