امروز : یکشنبه ۰۶ بهمن ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۶/۱۱٫۳۰ ۲۰:۰۲ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان


مادر شهید “ایزدی” با فرزند شهیدش دیدار کرد+تصویر

مادر شهید “مرتضی ایزدی” پس از پایان ۲۹ سال چشم‌انتظاری با فرزند شهیدش دیدار کرد و پیکر مطهر او را در آغوش گرفت.

اراک امروز؛ ۳۰۰ شهید تفحص شده دوران دفاع مقدس همزمان با فرارسیدن ایام شهادت حضرت صدیقه طاهره(س) و ایام فاطمیه در سطح کشور تشییع و تدفین می‌شود.

 

اراک| مادر شهید "ایزدی" با فرزند شهیدش دیدار کرد+تصویر

 

سرزمین آفتاب زادگاه بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی نیز از جمله استان‌هایی است که در این ایام میزبان سربازان گمنام حضرت روح‌الله(ره) می‌شود.

در حالی که ایام شهادت ام الشهدا(س) ایران اسلامی سراسر رنگ و بوی شهدای فاطمی فرزندان حضرت روح الله می‌شود خبری در استان مرکزی تیتر یک اخبار رسانه‌ها شد و آن بازگشت فرزند مادری چشم‌ انتظار پس از ۲۹ سال بود.

اکنون در آستانه مادر مهربانی‌ها حضرت زهرا(س) دعای خیر یک مادر چشم‌انتظار به اجابت رسیده و امروز و یک روز پیش از سالروز شهادت ام الائمه(ع) مادر شهید والامقام مرتضی ایزدی پیکر مطهر فرزند شهیدش را در آغوش کشید.

شهید والامقام مرتضی ایزدی از شهدای تازه تفحص شده جنگ تحمیلی  است که امروز مادر این شهید سعید دوران دفاع مقدس پس از ۲۹ سال دوری پیکر فرزند شهیدش را امروز در آغوش کشید.

این در حالی است که همزمان با سالروز شهادت دخت نبی  مکرم اسلام(ص) پیکر پاک شهید مرتضی ایزدی از شهدای تازه تفحص شده در مناطق عملیاتی جنوب در اراک تشییع می‌شود.

شهید مرتضی ایزدی در ۹ فروردین ۱۳۴۶ دیده به جهان گشود که مدت ۲۹ سال مفقودالاسر بود پس از تفحص با انجام آزمایش دی ان ای هویت این شهید مشخص شد، این شهید والامقام در ۲۴ تیر ۱۳۶۷ در منطقه زبیدات عراق به جمع یاران شهیدش پیوست.

به گزارش تسنیم عصردیروز “سردارمحسن کریمی” فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی با حضور در منزل این شهید از صبر و استقامت آنان تجلیل کرد و شهدا را چراغ هدایت جامعه و مظهر ایثار و از خودگذشتگی عنوان کرد.

تسنیم

انتهای پیام/

برچسب ها:
دیدگاه بینندگان
  ارسال دیدگاه

  پاسخ دهید

  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  salamup.ir