امروز : شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۱۲٫۰۹ ۱۲:۱۲ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

شهردار کلانشهر اراک خبر داد
نصب ۴۴ المان نوروزی در اراک/کاشت ۱۰۰ هزار اصله نهال در گردنه «سیبک»

شهردار کلانشهر اراک گفت: ۴۴ المان نوروزی با هدف ایجاد تحول در مبلمان شهری، زیباسازی شهر و ایجاد نشاط و در راستای استقبال از سال نو در اراک نصب خواهد شد.

داود تاجران، شهردار کلانشهر اراک در گفتگو با اراک امروز؛ با اشاره به اینکه کارکنان شهرداری اراک از روزهای قبل با برنامه‌ریزی‌ در بخش‌های مختلف به استقبال نوروز ۹۷ رفته‌اند، گفت: از روزهای گذشته نقاشی جداول شهری، آذین‌بندی معابر، زیباسازی سطح شهر، گل کاری میادین و سایر نقاط، خط کشی معابر، نصب تابلو‌های مورد نیاز در دستور کار سازمان‌ها و شهرداری مناطق قرار گرفت که بخش عمده آن انجام شده است.

n82653078-71846922

وی نصب المان‌های نوروزی را از دیگر اقدامات شهرداری اراک عنوان کرد و افزود: ۴۴ المان نوروزی با هدف ایجاد تحول در مبلمان شهری، زیباسازی شهر و ایجاد نشاط در راستای استقبال از سال نو در سطح شهر اراک نصب می‌شود.

شهردار کلانشهر اراک از تعیین مکان‌هایی برای اسکان مسافران نوروزی در پارک‌های سطح شهر اراک خبر داد و گفت: مکان‌هایی در پارک‌های امیرکبیر، ایرالکو، مسافر و پارک جنگلی برای اسکان مسافران نوروزی در نظر گرفته شده است.

تاجران اظهار کرد: همچنین برای اینکه جلوه ای مناسب از شهر اراک در ایام نوروز داشته باشیم، از سکونت مسافران نوروزی در حاشیه جاده‌ها و میدان امام خمینی(ره) در ورودی اراک جلوگیری خواهد شد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه در ایام درختکاری قرار داریم، افزود: با اقدامات انجام شده از چند روز قبل گردنه سیبک برای کاشت نهال آماده شده است و در روزهای اخیر تمامی نخل‌ها و خاک‌های اضافی این منطقه جابه جا و فضا را برای کاشت نهال‌ها آماده است.

تاجران اضافه کرد: امسال تا پایان سال با همکاری دوستداران طبیعت ۱۰۰ هزار اصله نهال در این منطقه کاشته می‌شود.

انتهای پیام/م

برچسب ها:
دیدگاه بینندگان
  ارسال دیدگاه

  پاسخ دهید

  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  salamup.ir