امروز : پنج شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۶/۱۲٫۲۲ ۰۸:۳۰ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

مدیرعامل شرکت ماشین سازی اراک:
تکنولوژی ساخت جرثقیل مکنده غلات از کشتی بومی‌سازی شد

مدیرعامل شرکت ماشین سازی اراک گفت: صنعتگران شرکت ماشین سازی اراک توانستند با همکاری یک شرکت آلمانی، جرثقیل تخلیه غلات از داخل کشتی را بومی سازی و روانه بنادر کشور کنند.

صفری، مدیرعامل شرکت ماشین سازی اراک در گفتگو با اراک امروز؛ گفت: برای تخلیه غلات از داخل کشتی سالهاست که از ماشین آلات و تجهیزات خارجی استفاده می شود، اما به تازگی صنعتگران ماشین سازی اراک توانستند با همکاری شرکت آلمانی «نایرو» جرثقیل‌های مکنده غلات را در این مجموعه عظیم صنعتی، تولید و روانه بنادر کشور کنند.

photo_2018-03-13_08-11-03

صفری با اشاره به اینکه پیمانکار اصلی قرارداد شرکت «نایرو» آلمان است، اظهار کرد: پس از بازدید مسئولان این شرکت آلمانی از تجهیزات، توانمندی ها و پتانسیل های مجموعه ماشین سازی اراک، کار ساخت به ماشین سازی واگذار شد.

وی با تاکید بر اینکه ماشین سازی اراک با قراردادی به ارزش ۱۷ میلیون یورو کار ساخت جرثقیل های مکنده غلات را با همکاری شرکت آلمانی آغاز کرد، گفت: هشت دستگاه از این جرثقیل ها در مدت یک سال اخیر ساخته شده و تاکنون دو دستگاه در بندر چابهار نصب شده است.

مدیرعامل شرکت ماشین سازی اراک با اشاره به اینکه ظرفیت ساخت سالانه ۲۰ دستگاه از این جرثقیل ها در ماشین سازی اراک وجود دارد، اضافه کرد: باتوجه به توانمندی‌های این مجموعه بزرگ صنعتی که مسئولان شرکت آلمانی «نایرو» نیز به آن اذعان داشتند، ساخت این سامانه در قراردادهای بعدی به ماشین سازی اراک سپرده خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: حدود ۵۵۰ نفر به صورت مستقیم و غیرمستقیم در اجرای این پروژه مشغول به کار هستند.

شرکت دانش بنیان و مادر تخصصی ماشین سازی اراک یکی از بزرگترین شرکت‌های تولیدکننده تجهیزات عظیم انرژی و سازه‌ای است و در زمینه ساخت تجهیزات نفتی، مخازن بزرگ، سازه های فلزی، بویلرهای حرارتی، گلوله های فلزی، انواع پل، دکلها و شیرهای سرچاهی و تجهیزات تخصصی و بسیاری از بخشهای دیگر فعالیت دارد.

انتهای پیام/

برچسب ها:
دیدگاه بینندگان
  ارسال دیدگاه

  پاسخ دهید

  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  salamup.ir