امروز : یکشنبه ۰۴ فروردین ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۶/۱۲٫۲۴ ۲۳:۴۰ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

در شوراي سازمان همياري شهرداريهاي استان مطرح شد؛
پیش‌بینی بودجه ۴۰۰ میلیارد ریالی سازمان همیاری های استان مرکزی در سال آینده/برگزاری جلسات شهرداری‌ها هر ماه در یکی از شهرستان‌های استان مرکزی

مدیرعامل سازمان همیاری های شهرداری های استان مرکزی گفت: بودجه سازمان همیاری های شهرداری های استان در سال آینده نیز ۴۰۰ میلیارد ریال هدفگذاری شده است.

اراک امروز؛ سید علی آقازاده روز پنجشنبه در شوراي سازمان همياري شهرداريهاي استان و همايش شهرداران که در محل معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی، برگزار شد گفت: بیش از ۵۰ درصد مردم استان در شهر‌ها زندگی می‌کنند و این موضوع اهمیت بسیاری دارد و باید در حوزه مدیریت شهری یک سند چشم انداز کوتاه مدت تهیه شود.

photo_2018-03-15_23-37-41

آقازاده با اشاره به اینکه شوراهای اسلامی منتخب مردم و شهردار برگزیده اعضای شورای اسلامی شهر است اظهار کرد: باید با تمام ظرفیت در راستای تعالی مدیریت شهری گام برداشت.

وی گفت: با توجه به اینکه همه شهرهای استان مرکزی در مسیر های اصلی قرار دارند و به نوعی استان مرکزی شاهراه شرق به غرب و شمال به جنوب محسوب می شود، شهرداران وظیفه دارند برای شهرهای خود، نمادهایی را طراحی کنند.

استاندار مرکزی با تاکید بر اینکه زیبا سازی مبادی ورودی شهرها مسئله مهمی است ادامه داد: این موضوع باید در برنامه های کوتاه مدت شهرداری ها گنجانده شود.

وی به فعالیت سازمان همیاری های شهرداری ها اشاره ای کرد و گفت: اگر چه فعالیت این سازمان در استان مرکزی قابل قبول است اما تنوع در منابع مالی این سازمان بسیار مهم تلقی می شود، که باید مورد توجه قرار گیرد.

معاون امور عمرانی استانداری مرکزی:

برگزاری جلسات شهرداری‌ها هر ماه در یکی از شهرستان‌های استان مرکزی

زندیه وکیلی معاون امور عمرانی استانداری مرکزی هم گفت: به منظور برنامه ریزی امور شهرداری‌ها از سال آینده به منظور تبادل اطلاعات جلسات شهرداری‌ها هر ماه در یکی از شهرستان‌های استان برگزار خواهد شد.

زندیه وکیلی افزود: شهرداری‌ها باید ور ایام نوروز امادگی لازم را برای پذیرایی از مسافران نوروزی را در نوروزگاه‌ها داشته باشند و همچنین در این ایام مراقب ساخت و ساز‌های غیر مجاز در شهر‌ها باشند.

مدیرعامل سازمان همیاری های شهرداری های استان مرکزی:

پیش‌بینی بودجه ۴۰۰ میلیارد ریالی سازمان همیاری های استان مرکزی در سال آینده

مجتبی عالیخانی مدیرعامل سازمان همیاری های شهرداری های استان مرکزی گفت: میزان تخصیص اعتبارات این سازمان در سال جاری نسبت به سال ۹۰، هزار برابر شده است.

عالیخانی با اشاره به اینکه بودجه سازمان همیاری های استان مرکزی در سال جاری ۴۷۰ میلیارد ریال بوده است اظهار کرد: هم اکنون بیش از ۹۰ درصد از اعتبارات جذب شده است.

وی ادامه داد: بودجه سازمان همیاری های شهرداری های استان در سال آینده نیز ۴۰۰ میلیارد ریال هدفگذاری شده است.

انتهای پیام/

برچسب ها:
دیدگاه بینندگان
  ارسال دیدگاه

  پاسخ دهید

  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  salamup.ir