امروز : یکشنبه ۰۴ فروردین ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۷/۰۱٫۰۱ ۲۳:۲۲ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس:
نجات اقتصاد جامعه خواسته مهم رهبری در سال جاری است

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس گفت: رهبر فرزانه و دردانه انقلاب با اشاره به مسائل اقتصادی جامعه و وضعیت معیشتی قشر ضعیف و فرودست جامعه، نجات اقتصاد را مهم دانستند.

اراک امروز؛ علی اکبر کریمی با صدور پیامی آورده است: فرخنده باد امروز و همه روزها بر ملتی که در غم ها و شادی ها در کنار هم هستند و با عزت و سرافرازی ورود به سال۱۳۹۷ را در کنار یکدیگر جشن می گیرند.

این پیام می افزاید: سال جدید مزین بنام مطهر حضرت امام هادی علیه السلام و منور به نورانیت ماه رجب المرجب، است،صدای دلنشین آمدن مولود کعبه همزمان با ترنم دلنشین بهار،التیام بخش ِآلام مومنان است و بی تردید، آنچه انتظار تحویل سال را با دعای آغازین آن دلنشین تر می کند،گوش جان سپردن ،به  ندای رهبر فرزانه ست، مقتدایی که با ظرافت و درایت، نقشه راه در یکسال آینده را برایمان ترسیم می کند، نقشه ای که بازهم همچون سال های اخیر، بر اساس اقتصاد پایه ریزی شده است و تولید و اشتغال، در اولویت آن قرار دارد.

در ادامه این پیام آمده است: رهبر فرزانه و دردانه انقلاب با اشاره به مسائل اقتصادی جامعه و وضعیت معیشتی قشر ضعیف و فرودست جامعه، نجات اقتصاد را مهم دانستند و با عنایت به این مقوله مهم،در ادامه سلسله مباحث کلان اقتصادی،سال ۹۷ را مزین به  “حمایت از کالای ایرانی نمودند.

این پیام می افزاید: بدون شک چنانچه روی این مبانی اساسی تولید متمرکز شویم و کارها را بر این اساس پیش ببریم،ان شاالله ،موفقیت های چشمگیر نصیب مردم سرزمین مان خواهد شد .

در ادامه این پیام آمده است: سال ۹۶ با تمام فراز و نشیب ها و با تمام افزون و کاستی ها گذشت و اینجانب بعنوان منتخب شما مردم عزیز،در مجلس شورای اسلامی،با استفاده از نظرات ارزشمندتان، تلاش خود را برای جبران کمبودها در حد بضاعت و مقدورات و همچنین اختیارات یک خدمتگزار ملت فهیم،بکار گرفتم و قطعا در این راه ،هر قدر گامهای بیشتر و محکم تری برداشته شود ،در قبال بزرگواری شما مردم شریف،اندک است و نمیتوان حق مطلب را برای همه ی تلاشها، صبوری ها و بزرگواری شما ملت عزیز و بزرگ، ادا کرد.

این پیام می افزاید: در آغاز سال نودضمن تشکر از بزرگواری مردم فهیم حوزه انتخابیه ،که با تمام اقدامات صورت گرفته ،عنایت نموده و محقق نشدن احتمالی برخی مطالبات اجتماعی خود را بر این خدمتگزار کوچک با بزرگ منشی مورد عفو قرار می دهند، از نخبگان، فرهیختگان، فرهنگیان، ورزشکاران، صنعتگران بسیجیان و نیروهای ارزشی و انقلابی برای ارائه طریق جهت حل مسائل اساسی مردم حوزه انتخابیه از جمله تحقق شعار سال ۱۳۹۷ طلب یاری و استعانت می نمایم و از فرد فرد همشهریان عزیز می خواهم که اینجانب را از نظر،ایده و پیشنهاد سازنده خود محروم نفرمایند و با مراجعه به بخش ارتباطات مردمی خدمتگزار خود،زمینه بهره مندی از خرد جمعی را فراهم کنند.

انتهای پیام/

برچسب ها:
دیدگاه بینندگان
  ارسال دیدگاه

  پاسخ دهید

  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  salamup.ir