امروز : پنج شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۷/۰۱٫۲۸ ۱۹:۳۷ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان


عاملان قتل راننده آژانس در دلیجان دستگیر شدند

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی از دستگیری عامل قاتل مرد دلیجانی بعد از سه روز در عملیات کارآگاهان پلیس خبر داد.

اراک امروز؛ سرهنگ خلجی معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: در بعد از ظهر روز ۲۵ فروردین ماه گزارشی از حضور مشکوک خودروی پرایدی در یکی از محورهای مواصلاتی شهرستان دلیجان به مرکز فوریت‌های پلیسی اعلام  و با حضور تیم گشت انتظامی، جسد فردی در کنار خودرو کشف شد.

خلجی اظهار کرد: با حضور کارآگاهان پلیس آگاهی، قاضی کشیک و پزشکی قانونی از جسد معاینات لازم به عمل آمد و مشخص شد این فرد به قتل رسیده است.

وی ادامه داد: با آغاز تحقیقات تخصصی، کارآگاهان پلیس، به همسر این فرد مظنون شدند با توجه به اسناد و مدارک موجود این فرد برای تکمیل تحقیقات دستگیر شد.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی اظهار کرد: با دستگیری همسر مقتول و در بازجویی‌ های تخصصی مشخص شد که همسر مقتول به دلیل برخی اختلافات خانوادگی با همدستی فردی دیگر، طی یک برنامه قبلی، نقشه این قتل را می کشند

خلجی بیان کرد: در روز این جنایت فرد قاتل که به عنوان مسافر ، سوار بر خودروی مقتول شده بود، او را به بیابانهای اطراف شهرستان دلیجان برده و به قتل می رساند.

وی خاطرنشان کرد: در این پرونده همسر و فرد قاتل هر دو نفر دستگیر شده و مراحل  تکمیل تحقیقات از آنان در حال انجام است.

انتهای پیام/

برچسب ها:
دیدگاه بینندگان
  ارسال دیدگاه

  پاسخ دهید

  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  salamup.ir