امروز : پنج شنبه ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۷/۰۱٫۲۹ ۰۷:۵۵ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

مدیرکل ورزش وجوانان استان مرکزی؛
تحقق شعار حمایت از کالای ایرانی فرابخشی و مربوط به تمام بخش‌ها است

مدیرکل ورزش وجوانان استان مرکزی گفت: تحقق شعار حمایت از کالای ایرانی فرابخشی و مربوط به تمام بخش‌ها است

عابد حقدادی مدیرکل ورزش وجوانان استان مرکزی در گفتگو با اراک امروز؛ گفت: نام گذاری سال ۹۷ بعنوان سال حمایت از کالای ایرانی نشان از آینده نگری مقام معظم رهبری می باشد ومسئولان نیز می بایست تلاش نمایند تا در تحقق شعار سال گام مهمی را بردارند.

حقدادی اظهار کرد: برای تحقق این شعار نباید فقط از بخش دولتی انتظار داشت و تمام بخش‌ها در این ارتباط رسالت‌های خود را دارند.

وی ادامه داد : مهمترین دستاورد تحقق شعار امسال ، زمینه برای تحقق عدالت در کشور و تولید کالاهایی باکیفیت و رقابت‌پذیر با مشابه خارجی است.

حقدادی مدیر کل ورزش وجوانان استان مرکزی ، حمایت از کالای ایرانی را به اقتصاد مقاومتی وابسته دانست و افزود: بی‌گمان یکی از حرکت‌های اجتماعی ارزشمند که در ساختار مدیریتی کشور در سال‌های اخیر شکل گرفته و نهادینه شده است جهت دادن به حرکت مردم و دولت از طریق نامگذاری سال به‌وسیله مقام معظم رهبری است.

مدیرکل ورزش وجوانان استان مرکزی یکی از مولفه‌های اساسی در حمایت از کالای ایرانی را جلب اعتماد عمومی نسبت به محصولات بومی دانست و خاطرنشان کرد: اذعان داشت؛ برای حصول این امر خطیر (تقویت تولید ملی)، ابتدا به ساکن باید حمایت‌ها از درون آغاز شود و در صورت تحقق این اصل، قطعا زمینه لازم برای جذب بازارهای خارجی به‌واسطه محصولات ایرانی فراهم خواهد شد.

انتهای پیام/

 

برچسب ها:
دیدگاه بینندگان
  ارسال دیدگاه

  پاسخ دهید

  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  salamup.ir