امروز : دوشنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۷/۰۲٫۰۴ ۰۹:۱۹ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان


آخرین وضعیت تحقیق و تفحص از دوتابعیتی‌ها در مجلس

سخنگوی کمیسیون‌های امنیت ملی و حقوقی، آخرین وضعیت تحقیق و تفحص از دوتابعیتی‌ها در مجلس را تشریح کردند.

اراک امروز؛ به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت‌الاسلام حسن نوروزی عضو کمیته تحقیق و تفحص از مدیران دوتابعیتی با اشاره به خروج کاوه مدنی از کشور، اظهار کرد: کاوه مدنی، معاون دوتابعیتی رئیس سازمان حفاظت محیط زیست دوتابعیتی بود.

آخرین وضعیت تحقیق و تفحص از دوتابعیتی‌ها در مجلس

 

وی ادامه داد: طبق قانون اساسی، دوتابعیتی‌ها حق ورود در مناصب عالی را ندارند و قانون مدنی هم یک تابعیت را محترم شمرده است.

سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی با تاکید بر اینکه حضور دوتابعیتی‌ها در مقامات عالی مملکت درست نیست چراکه ظلم به انقلاب اسلامی و نظام است، تصریح کرد: از طریق پلیس اینترپل باید به تخلفاتی که کاوه مدنی در حوزه جاسوسی دارد، رسیدگی شود.

عضو کمیته تحقیق و تفحص از مدیران دوتابعیتی گفت: کمیته تحقیق و تفحص از مدیران دوتابعیتی، گزارش اقدامات خود و لیست دوتابعیتی‌ها را به کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی ارائه کرده است.

همچنین سیدحسین نقوی‌حسینی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران، درباره آخرین وضعیت گزارش کمیته تحقیق و تفحص از مسئولان دوتابعیتی، اظهار کرد: ما نتیجه تحقیق و تفحص و همچنین لیست ۱۰۰ نفره مدیران دوتابعیتی را به مراجع ذی‌صلاح ارسال کردیم.

برچسب ها:
دیدگاه بینندگان
  ارسال دیدگاه

  پاسخ دهید

  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  salamup.ir