امروز : شنبه ۰۵ بهمن ۱۳۹۸
تاریخ : ۱۳۹۷/۰۲٫۰۹ ۱۲:۴۹ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان


مردم قدردان مجاهدت‌های خاموش هستند

کارشناس مسائل سیاسی استان مرکزی گفت: امنيت يکي از اصول فردي و جمعي، زمينه‌ساز بهره‌وري از مواهب الهی برای دستیابی به آرامش و پیمودن پله‌های تکامل بشری و يکي از مقدس‌ترين آرمان‌هاست.

اراک امروز؛ ابوالفضل فخرالاسلام کارشناس مسائل سیاسی استان مرکزی با اشاره به اینکه روز میلاد با سعادت امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف ) که مصادف است با روز سربازان گمنام امام زمان (عج(گفت: یکی از نعمت‌های مهم که تمامی آحاد جامعه باید قدر آن را بدانند، امنیت حاکم بر کشور، در یک منطقه پر از آشوب و جنگ و بحران است که با تلاش نیروهای فداکار نظامی، انتظامی و امنیتی به دست آمده است.

فخرالاسلام اظهار کرد: در این میان نقش استراتژیک سربازان گمنام امام زمان (عج) با توجه به ابعاد توطئه‌ها، دشمنی‌ها، جنگ پیچیده اطلاعاتی، استفاده از انواع جنگ روانی با در اختیار داشتن شبکه‌های گسترده ماهواره‌ای، رسانه‌ها، پیام‌رسان‌ها و سیستم‌های جاسوسی و بحران آفرینی‌ها بسیار با اهمیت و قابل تقدیر است.

وی با اشاره به اینکه دشمنان قسم خورده نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با توجه به نقش‌آفرینی این نظام در جهان امروزی به ویژه در کشورهای اسلامی و منطقه غرب آسیا، همواره مشغول توطئه به اشکال مختلف علیه ملت ایران هستند افزود: وقتی با حمله نظامی، کودتا و به صحنه آوردن منافقان نتیجه نگرفتند، از طرق مختلف نفوذ، جاسوسی، ایجاد فتنه‌ها، خرابکاری و جنگ روانی و روی کار آوردن افراد منفعل در مسؤولیت‌های مختلف و استفاده از افراد غیرانقلابی سعی کردند به

نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران لطمه بزنند که هر بار طعم تلخ شکست را چشیدند و منهزمانه صحنه را ترک کردند.

کارشناس مسائل سیاسی استان مرکزی گفت: شاید با جرأت بتوان گفت که رسیدن به این همه موفقیت و دستیابی به امنیت حاکم بر کشور، مرهون اقدامات و اشراف اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) است و این سخن چیزی از ارزش‌های نیروهای نظامی و انتظامی نمی‌کاهد، برای اینکه نقش سربازان گمنام امام زمان (عج) در رصد برنامه‌ها و توطئه‌های دشمنان کلیدی است و در حقیقت آنها نقش محوری در حفظ و تأمین امنیت پایدار دارند.

وی اضافه کرد: علاوه بر امنیت حاکم بر کشور، وحدت و همدلی ملت بزرگ ایران به ویژه همبستگی و وحدت بین اقوام و مذاهب مختلف در ایران نقطه قوتی است که با مجاهدت‌های خاموش سربازان گمنام امام زمان (عج) متجلی است و همین امر هم موجب خشم و غضب دشمنان شده است.

فخرالاسلام با تاکید بر اینکه شکوفایی اقتصادی بعد از انقلاب، سرمایه‌گذاری‌های فراوان، گسترش گردشگری و مبارزه با فسادهای کلان اقتصادی و رانت خواری‌ها مرهون زحمات خالصانه سربازان گمنام است ادامه داد: حفظ سرمایه‌ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی و مقابله با بدخواهان خارجی و داخلی، با ایثار و جانفشانی و هوشیاری مخلص‌ترین نیروهای انقلاب در وزارت اطلاعات صورت گرفته است.

وی افزود: اما با این همه خدمات خالصانه و ایثارگری‌های خاموش، باز هم انتظار داریم که برای رسیدن به قله‌های افتخار، مجاهدت‌ها مضاعف گردد و شاید انتظارات مقام عظمای ولایت که اخیراً در دیدار با سربازان گمنام امام زمان (عج) مطرح فرمودند می‌تواند بهترین راهبردها و نقشه راه برای آینده این وزارتخانه باشد.

کارشناس مسائل سیاسی استان مرکزی  افزود: در فرمایشات مقام معظم رهبری، برنامه‌ریزی درازمدت، آمادگی برای جنگ پیچیده اطلاعاتی، پرهیز از جناح بازی، انقلابی ماندن صد درصدی، تابع سیاست‌های نظام ماندن براساس آرمان‌های حضرت امام (ره) و انقلاب و همکاری و هم افزایی با سایر دستگاه‌های اطلاعاتی مورد تأکید قرار گرفت.

وی گفت: در  فرمایشات مقام معظم رهبری هشدارهایی هم بود که چشمان بیدار سربازان گمنام امام زمان باید با دقت بیشتر به آنها توجه کنند و نگذارند نفوذ و سرقت اطلاعاتی، نفوذ برای تغییر محاسبات تصمیم گیران، نفوذ برای تغییر در باورهای مردم، ایجاد نابسامانی مالی و اقتصادی و یا آشفتگی امنیتی در کشور عزیز ایران صورت پذیرد.

فخرالاسلام بیان کرد: تذکر جدی حضرت آقا در مورد استعلام‌ها برای انتصابات و مسئولیت‌ها بود که فرمودند: فردی که می‌خواهد در نظام جمهوری اسلامی، امانت‌دار کشور و مردم باشد، باید صلاحیت داشته باشد لذا کوچک‌ترین تردید درباره صلاحیت افراد باید منعکس شود و دستگاه‌ها نیز موظف به عمل براساس نظر وزارت اطلاعات هستند.

کارشناس مسائل سیاسی استان مرکزی  گفت: تذکر بعدی مبارزه با فساد بود که فرمودند باید جدی گرفته شود برای اینکه فساد موجب انهزام و شکسته شدن روحی و روانی افراد جامعه می‌شود.

وی اظهار کرد: تذکر بسیار جدی مقام معظم رهبری تأکید بر مبارزه جدی با روحیه اشرافی‌گری و شهوترانی بود و نتیجه گرفتند که فساد، ناشی از روحیه زیاده‌طلبی و اشرافی‌گری و تجمل پرستی است.

کارشناس مسائل سیاسی استان مرکزی خاطرنشان کرد: در پایان از طرف همه دلسوزان نظام، ایثارگران و نیروهای انقلابی به تک تک فرزندان مخلص ولایت و سربازان گمنام امام زمان(عج) که با جانفشانی و مجاهدت‌های خاموش خود موجب عزت و امنیت و اقتدار جمهوری اسلامی شده اند، خدا قوت می‌گوییم.

انتهای پیام/

برچسب ها:
دیدگاه بینندگان
  ارسال دیدگاه

  پاسخ دهید

  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  salamup.ir