امروز : پنج شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷
تاریخ : ۱۳۹۷/۰۲٫۱۰ ۰۹:۴۶ نسخه چاپی ذخیره فایل ارسال به دوستان

معاون استاندار مرکزی تاکید کرد
لزوم بهره‌گیری از ظرفیت شرکت های دانش‌بنیان/وضعیت بازار ارز همچنان مبهم

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار مرکزی بر لزوم بهره‌گیری از ظرفیت شرکت های دانش‌بنیان تاکید کرد و گفت: برای اینکه مشکلات این شرکت ها در کوتاه ترین زمان برطرف شود، می‌بایست همه مشکلات احصا شود و برای رفع آنها تصمیمات اساسی اتخاذ گردد.

اراک امروز؛ سعید فرخی، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار مرکزی روز دوشنبه در اولين جلسه كارگروه تسهيل ويژه شركتهاي دانش بنيان استان مركزي، گفت: باتوجه به وضعیت و فعالیت های شرکت های دانش بنیان می‌طلبد که مسئولان اجرایی نگاه متفاوتی را نسبت به این شرکت ها داشته باشند.

photo_2018-04-30_09-01-01

فرخی با اشاره به اینکه آینده از آن شرکت های دانش بنیان است، اظهار کرد: باید با سرمایه گذاری بر ظرفیت این قبیل شرکت ها، برای آینده برنامه ریزی مناسبی را داشته باشیم.

وی با تاکید بر اینکه شرکت های دانش بنیان برای پیشبرد اهداف خود نیازمند حمایت های ویژه هستند، ادامه داد: لازم است مسئولین با برداشتن مشکلات پیش روی این شرکت ها زمینه را برای گسترش این شرکت ها فراهم کنند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار مرکزی با اشاره به اینکه بنیانگذاران شرکت‌های دانش بنیان اغلب جوانانی با دانش فنی بالا هستند، افزود: این جوانان از لحاظ اخلاقی هم، دارای حس فداکاری و کارآفرینی هستند و علیرغم اینکه می توانند در جایی دیگر مشغول به کار شوند به عنوان کارآفرین زمینه اشتغال جوانان را فراهم کرده اند.

فرخی بر لزوم بهره‌گیری از ظرفیت شرکت های دانش‌بنیان تاکید و اضافه کرد: برای اینکه مشکلات این شرکت ها در کوتاه ترین زمان برطرف شود، می‌بایست همه مشکلات احصا شود و برای رفع آنها تصمیمات اساسی اتخاذ گردد.

وی مشکل تامین ارز را یکی از مشکلات بسیاری از واحدها عنوان کرد و گفت: به دلیل شرایطی حاکم بر بازار ارز که برای ما هم شرایط و وضعیت آن مبهم بوده و براساس تصمیمات اتخاذ شده امیدواریم در روزهای آینده شرایط بهتری را در بازار ارز شاهد باشیم و از طریق ثبت سفارش واحدها بتوانند مشکلاتشان را در این بخش بر طرف کنند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار مرکزی خاطرنشان کرد: داشتن افراد توانمند در هر بخش کمک می کند تا بتوان با فعالیت بیشتری در بخش های مختلف حضور داشت و به فروش محصولات کمک بیشتری شود.

photo_2018-04-30_09-01-06 photo_2018-04-30_09-01-07

برچسب ها:
دیدگاه بینندگان
  ارسال دیدگاه

  پاسخ دهید

  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  Advertisment
  salamup.ir